"Кубок ювіляра" до 60-річчя Миколи Зимака

  • Regulations
  • Participants
  • Groups
  • Chart
  • Results
  • Standings
  • Увага!

    Розклад матчів можна переглянути за посиланням: https://bit.ly/2NuPSP1

     

    “Кубок ювіляра” з нагоди 60-річчя Миколи Зимака.

     Положення про турнір.

     

    Відкритий турнір з більярдного спорту «Кубок ювіляра» (в подальшому Турнір) проводиться з метою популяризації і розвитку спортивного більярду, ветеранського руху в спорті та святкування дня народження Миколи Зимака.

     

    1. ДАТА І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ.

    «Кубок ювіляра» відбудеться з 26 по 28 червня 2020 року в БК «Біллія» (Тернопільська обл., м. Чортків, вул. Б.Хмельницького, 31А, тел. 073-30-85-330).

     

    1. КЕРІВНИЦТВО ТУРНІРОМ.

    Загальне керівництво організацією та проведенням турніру здійснює Оргкомітет, до складу якого входять Зимак М.Б., Мирончук С.Т., Рзаєв М.А. та суддівська колегія. Головний суддя турніру - Олександр Білевич, тел. 067-674-09-88, info@billiard.lviv.ua 

     

    1. УЧАСНИКИ ТУРНІРУ.

    До участі в турнірі запрошуються усі бажаючі гравці 1965 року народження і старші.

     

    1. ФОРМА ОДЯГУ.

    Увага! Форма одягу - парадна. Однотонна сорочка, штани, бажано жилет. Гравці не в установленій формі до стадії плей-оф турніру та до нагородження допущені не будуть.

     

    1. УМОВИ І ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ.

    5.1. «Кубок ювіляра» проводиться з дисципліни комбінована піраміда (офіційні міжнародні правила з комбінованої піраміди, які введені в дію з 01.01.2018), з наступними змінами:

    1) після зіграного свояка кулю зі столу знімає суперник гравця, який забив;

    2) в разі штрафу порушник знімає штраф зі своєї полиці і виставляє його на передню відмітку (якщо під час штрафу у порушника немає зіграних куль, виставляється перша забита ним куля в цій партії). 

    5.2. Регламент турніру:

    Реєстрація учасників: 25 червня з 18:00 до 20:00.

    Жеребкування: 25 червня о 20:00.

    Кваліфікаційний етап (групи або сітка до двох поразок - залежно від кількості учасників):

    26 червня - з 10:00 до 20:00

    27 червня - з 10:00 до закінчення кваліфікації.

    Стадія плей-оф:

    27 березня - по закінченню ігор кваліфікації

    27 березня з 10:00 - ½ (1/4) фіналу, матч за 3-тє місце та фінал. Нагородження переможця та призерів змагань - після закінчення фіналу.

    Матчі кваліфікації проводяться до 3-х перемог, плей-оф до 3-х перемог, ½ фіналу та фінал - до 4-х перемог.

    5.3. Умови та порядок проведення змагань можуть бути змінені рішенням Головної суддівської колегії за погодженням з Оргкомітетом в залежності від кількості учасників.

     

    1. ВСТУПНИЙ ВНЕСОК І ПРИЗОВИЙ ФОНД.

    Вступний внесок для усіх учасників - 500 гривень. Призовий фонд - 100% вступних внесків +10.000 гривень. Орієнтовний розподіл призових:

    1 місце - 25%

    2 місце - 20%

    3 місце - 15%

    4 місце - 10%

    5-8 місця - по 7,5%

     

    1. ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА.

    Інформаційну підтримку турніру забезпечують:

    сайт Федерації більярдного спорту України (http://fbsu.info/)

    сайт «Більярдньюс» (www.billiardnews.com.ua), 

    сайт федерації більярду Львівської області (www.billiard.lviv.ua

     

    1. ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

    Додаткова інформація за телефоном: +380970907232, Микола Зимак.

     

    Розклад матчів можна переглянути за посиланням: https://bit.ly/2NuPSP1

    # Player г.р.зв.City жерPlacePoints
    1 1948 МС Луцк 1319-240.0
    2 1973 Копичинці 2125-270.0
    3 1971 Чортков 2213-180.0
    4 1961 Черновцы 65-80.0
    5 1960 Івано-Франківськ 820.0
    6 1963 Тернополь 169-120.0
    7 1960 Чортков 55-80.0
    8 1949 Червоноград 23-40.0
    9 1961 Івано-Франківськ 79-120.0
    10 1957 КМС Дніпро 123-40.0
    11 1961 Шепетовка 105-80.0
    12 1939 КМС Тернопіль 2425-270.0
    13 1969 Тернополь 235-80.0
    14 1971 Тернопіль 1919-240.0
    15 1958 Кропивницький 310.0
    16 1959 Житомир 119-120.0
    17 1961 Кременчуг 2619-240.0
    18 1951 Тернополь 2019-240.0
    19 1956 Львов 49-120.0
    20 1958 Яворов 179-120.0
    21 1965 Черновцы 2519-240.0
    22 1960 Житомир 99-120.0
    23 1959 Львов 1819-240.0
    24 1956 Бориспіль 149-120.0
    25 1963 Яворов 1513-180.0
    26 1964 Черновцы 19-120.0
    27 1955 Кременчуг 2725-270.0

    Group 1

    5121519+m-mΔm+f-fΔfeff,% Place 
    ×3 : 13 : 03 : 030391896.671
    12 1 : 3×3 : 03 : 021173467.332
    15 0 : 30 : 3×3 : 012-136-333.003
    19 0 : 30 : 30 : 3×03-309-90.004

    Group 2

    381020+m-mΔm+f-fΔfeff,% Place 
    ×1 : 33 : 03 : 021173467.331
    3 : 1×1 : 33 : 121175263.332
    10 0 : 33 : 1×3 : 121165162.003
    20 0 : 31 : 31 : 3×03-329-76.004

    Group 3

    112162521+m-mΔm+f-fΔfeff,% Place 
    11 ×3 : 03 : 13 : 13 : 04041221095.001
    0 : 3×3 : 03 : 03 : 231295471.332
    16 1 : 30 : 3×3 : 23 : 2220710-347.003
    25 1 : 30 : 32 : 3×3 : 013-269-330.004
    21 0 : 32 : 32 : 30 : 3×04-4412-88.335

    Group 4

    192218+m-mΔm+f-fΔfeff,% Place 
    ×3 : 13 : 13 : 030392793.671
    1 : 3×3 : 03 : 121174365.002
    22 1 : 30 : 3×3 : 212-148-433.003
    18 0 : 31 : 32 : 3×03-339-68.334

    Group 5

    47231327+m-mΔm+f-fΔfeff,% Place 
    ×3 : 22 : 33 : 03 : 0312115672.671
    2 : 3×3 : 13 : 03 : 1312115672.672
    23 3 : 21 : 3×3 : 13 : 1312107369.333
    13 0 : 30 : 31 : 3×3 : 113-2410-626.004
    27 0 : 31 : 31 : 31 : 3×04-4312-96.675

    Group 6

    141762624+m-mΔm+f-fΔfeff,% Place 
    14 ×3 : 13 : 03 : 23 : 0404123993.331
    17 1 : 3×3 : 13 : 13 : 1312106470.672
    0 : 31 : 3×3 : 23 : 122079-247.673
    26 2 : 31 : 32 : 3×3 : 013-289-132.334
    24 0 : 31 : 31 : 30 : 3×04-4212-104.675
    0#1
    3
    2
    Place 9
    #2
    1
    3
    Place 9
    #3
    0
    3
    Place 9
    0#4
    3
    1
    Place 9
    0#5
    1
    3
    Place 9
    #6
    1
    3
    Place 9
    #7
    1
    3
    Place 9
    0#8
    3
    2
    Place 9
    #9
    2
    3
    Place 5
    #10
    3
    2
    Place 5
    #11
    2
    3
    Place 5
    #12
    3
    1
    Place 5
    #13
    0
    4
    Semifinal
    #14
    4
    1
    Semifinal
    #15
    0
    4
    Final
    noplayer Asasbplayer B

    Final

    Semifinal

    Quaterfinal

    First round

    Group 1

    Group 2

    Group 3

    Group 4

    Group 5

    Group 6

    gr6  6-1 0 3
    gr6  6-2 3 0
    gr6  6-3 1 3
    gr6  6-4 3 0
    gr6  6-5 3 1
    gr6  6-6 3 1
    gr6  6-7 3 2
    gr6  6-8 1 3
    gr6  6-9 2 3
    gr6  6-10 1 3
    gr5  5-1 3 2
    gr5  5-2 1 3
    gr5  5-3 3 0
    gr5  5-4 3 1
    gr5  5-5 2 3
    gr5  5-6 3 1
    gr5  5-7 3 0
    gr5  5-8 0 3
    gr5  5-9 1 3
    gr5  5-10 3 1
    gr4  4-1 3 1
    gr4  4-2 3 2
    gr4  4-3 3 0
    gr4  4-4 3 0
    gr4  4-5 3 1
    gr4  4-6 1 3
    gr3  3-1 0 3
    gr3  3-2 3 0
    gr3  3-3 3 0
    gr3  3-4 3 0
    gr3  3-5 3 2
    gr3  3-6 3 2
    gr3  3-7 3 0
    gr3  3-8 1 3
    gr3  3-9 1 3
    gr3  3-10 2 3
    gr2  2-1 1 3
    gr2  2-2 1 3
    gr2  2-3 3 0
    gr2  2-4 3 1
    gr2  2-5 3 0
    gr2  2-6 3 1
    gr1  1-1 3 1
    gr1  1-2 0 3
    gr1  1-3 3 0
    gr1  1-4 3 0
    gr1  1-5 3 0
    gr1  1-6 0 3
    R1  1 3 2
    R1  2 1 3
    R1  3 0 3
    R1  4 3 1
    R1  5 1 3
    R1  6 1 3
    R1  7 1 3
    R1  8 3 2
    QF  9 2 3
    QF  10 3 2
    QF  11 2 3
    QF  12 3 1
    SF  13 0 4
    SF  14 4 1
    15 0 4
    Place Player г.р.зв.City Points
    1 1958 Кропивницький  
    2 1960 Івано-Франківськ  
    3-4 1949 Червоноград  
    3-4 1957 КМС Дніпро  
    5-8 1961 Черновцы  
    5-8 1960 Чортков  
    5-8 1961 Шепетовка  
    5-8 1969 Тернополь  
    9-12 1963 Тернополь  
    9-12 1961 Івано-Франківськ  
    9-12 1959 Житомир  
    9-12 1956 Львов  
    9-12 1958 Яворов  
    9-12 1960 Житомир  
    9-12 1956 Бориспіль  
    9-12 1964 Черновцы  
    13-18 1971 Чортков  
    13-18 1963 Яворов  
    19-24 1948 МС Луцк  
    19-24 1971 Тернопіль  
    19-24 1961 Кременчуг  
    19-24 1951 Тернополь  
    19-24 1965 Черновцы  
    19-24 1959 Львов  
    25-27 1973 Копичинці  
    25-27 1939 КМС Тернопіль  
    25-27 1955 Кременчуг