Особисто-командний Чемпіонат України серед науково-педагогічних працівників ЗВО з спортивного більярду - „Центрально-європейська піраміда”

 • Regulations
 • Participants
 • Chart
 • Results
 • Standings
 • ПОЛОЖЕННЯ

  про проведення особисто-командного Чемпіонату

  України серед науково-педагогічних працівників ЗВО з більярду „Центрально-європейська вільна піраміда”

  І. МЕТА І ЗАВДАННЯ

  1. Основною метою є: сприяння розвитку та пропаганда більярду серед науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти(ЗВО) України.
  2. Залучення науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти України до регулярних занять спортом.
  3. 3. Забезпечення подальшого росту майстерності спортсменів.
  4. Визначення ЗВО, які досягли кращих результатів у спортивній роботі.

   

  ІІ. МІСЦЕ І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

  Змагання з більярду „ Центрально - європейська вільна піраміда”серед науково-педагогічного складу проводиться 10 - 12 червня 2021 року в в Більярдному клубі «Лідер», м. Київ, вул. С. Скляренко, 5 (3 поверх).

   

  10 червня 2021р. День приїзду учасників, мандатна комісія, збори представників, суддів. Реєстрація з 16.00 до 18-00. 

  11 червня 2021р. 10.00 – 10.30  відкриття змагань 10.30 – 18.00  відбіркові змагання 

  12 червня 2021 р.  10.00 – 14.00 Білія, півфінальні та фінальні змагання 

  14.30 - підведення підсумків змагань суддівською колегією, нагородження.

  ІІІ. КЕРІВНИЦТВО ЗМАГАННЯМИ

  1. Керівництво проведенням змагань покладається на Національну федерацію «Федерація спортивного більярду України».
  2. Безпосереднє проведення та підготовка змагань покладається на Директора ФСБУ з розвитку більярдного спорту (Пул, Снукер, Піраміда) у Вищих навчальних закладах України професора Безносюка Олександра Олексійовича.
  3. Офіційні особи на змаганнях:

  головний суддя змагань- суддя міжнародної категорії Безносюк Олександр Олексійович (м. Київ);

  1. Змагання проводиться у відповідності з Правилами змагань з більярдного спорту «Піраміда. Офіційні міжнародні правила »(Затверджено наказом Президента Міжнародної конфедерації Піраміди №12 від 11.12.2017 року. Введено в дію з 01.01.2018 року) і даного положення.
  2. 5. Відповідальність за підготовку спортсменів несуть керівники ЗВО.

  ІV. ВИМОГИ ДО СКЛАДУ КОМАНД ТА УЧАСНИКІВ

  1. У змаганнях приймають участь науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти України (Допускаються до змагань також науково-педагогічні працівники які працювали в ЗВО).
  2. 2. Учасники та представники команд повинні знати правила змагань та дійсне положення, пред’являти паспорт за вимогою головного судді.
  3. 3. Усі уточнення вносяться представниками команд до початку змагань.
  4. Форма одягу учасника: чорні штани(не джинси), біла(чорна) сорочка і чорні туфлі(обов’язково), жилет та метелик (бажано). Одяг учасників повинен бути акуратним та охайним. Учасники без установленої форми одягу до змагань не допускаються.
  5. V. ПРАВИЛА ГРИ

  „ЦЕНТРАЛЬНО -ЄВРОПЕЙСЬКА ВІЛЬНА ПІРАМІДА”

  При грі слід керуватися офіційними міжнародними правилами піраміди, загальними правилами піраміди, правилами при грі в «Вільну піраміду» введеними в дію з 01.01.2018 року, за винятком наступних пунктів:

  РОЗДІЛ 2.

  ПРАВИЛА ПІРАМІДНИХ ІГОР

  ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ПІРАМІДИ

  1. Розмітка більярдного столу

  додається

   (7)Зона лузи - частина ігрової поверхні столу:

  - кутова зона лузи, укладена між лініями зони лузи  та  коротким і довгим бортами.

  - центральна зона лузи, укладена між лініями зони лузи  та  довгим бортом.

   (8)Лінія зони лузи – пряма:

  - кутові лінії зони лузи, проведені перпендикулярно до короткого і довгого борту на відстані 180мм  від створу кутової лузи;

  - центральні лінії зони лузи, проведені перпендикулярно до довгого борту на відстані 90 мм  від створу центральної лузи та паралельно на відстані 180мм  від довгого борту;

  Лінія зони лузи не є частиною зони лузи. Куля, що стоїть на лінії зони лузи, вважається розміщеною поза зоною лузи.

   (8) Додаткові відмітки виставлення неправильно забитих куль – точки, які  розташовані на поздовжній лінії столу: перша – на середині   між задньою відміткою та серединою заднього борту, друга – на середині   між передньою відміткою   та серединою переднього борту.

  1. Правильний початковий удар

  додається

  13.3. Після правильного початкового удару, гравець має право:

  (1) прийняти позицію, що склалася і продовжити гру; або

  (2) прийняти сформовану позицію і передати удар супернику.

  1. Правильно і неправильно забиті кулі

  додається

  21.6. Куля вважається правильно забитою (зіграною), якщо вона впала в лузу в результаті удару, при правильному зіграному замовлені.

  1. Виставлення куль

  додається

  25.3. Якщо в лузу впаде незамовлена куля , то суперник виставляє її на одну із відміток(центральна, передня, задня). Якщо ж будь-які кулі, розташовані поблизу або безпосередньо на відмітках(центральна, передня, задня), заважають процесу виставлення, то кулі розташовують на додаткових відмітках виставлення неправильно забитих куль.

   

  «ВІЛЬНА ПІРАМІДА»

  При грі в «Вільну піраміду» слід керуватися "Загальними правилами піраміди», а також нижченаведеними правилами.

  1. Правила ведення гри:

  вилучається

  5.5. Оголошувати замовлення не потрібно. При правильному ударі зараховуються всі кулі, що впали в лузи.

  додається

  5.7. Перед виконанням удару гравець повинен заздалегідь вказати конкретну прицільну кулю і лузу, в яку він має намір її зіграти, а також зону лузи в яку буде прямувати биток, вказати зіткнення з бортами та іншими кулями. Замовлення має бути чітким і ясним. До удару замовлення може бути змінене і оголошене заново. Зміна замовлення в процесі удару не допускається.

  5.8. Правильне зігране замовлення:

  (1) обидві кулі впали в замовлені лузи;

  (2)після зіткнення куль, одна куля впала в замовлену лузу, а друга потрапила в частину борту, що належить до зони замовленої лузи(зупинилася в замовленій зоні лузи);

  (3) після потрапляння кулі в частину борту, що належить до зони замовленої лузи і не торкнувшись бортів  та інших куль впала в іншу лузу;

  (4) всі кулі, що впали в лузи внаслідок правильного зіграного замовлення, зараховуються.

  5.9. Якщо в лузу впаде куля, яка не відповідає правильному зіграному замовленню то її виставляють і гра продовжується.

   

   

  VІ. УМОВИ ТА ПРОГРАМА ЗМАГАНЬ

  Особисто-командний Чемпіонат України серед науково-педагогічних працівників ЗВО з більярду „Центрально -європейська вільна піраміда” проводиться за кубковою системою до 2 поразок, де визначаються переможці, призери, місця спортсменів в особистій першості.

   Командна першість визначається за 3 кращими показниками спортсменів в особистій першості(сума місць).

  1. Змагання проводиться у відповідності з Правилами змагань з більярдного спорту «Піраміда. Офіційні міжнародні правила »(Затверджено наказом Президента Міжнародної конфедерації Піраміди №12 від 11.12.2017 року. Введено в дію з 01.01.2018 року) і даного положення(З доповненнями „ Центрально -європейська вільна піраміда”, п. V).
  2. Система проведення змагань– верхня половина сітки з 5 матчів до 3 перемог, нижня половина сітки з 3 матчів до 2 перемог. Матчі за розподіл місць  за 5- по 64 з 1 матчу. Система проведення змагань може бути змінена Головою суддівською колегією в зв’язку з великою кількістю учасників.
  3. Жеребкування відбудеться між учасниками змагань до початку змагань, згідно рейтингу(сліпий жереб для учасників, які вперше приймають участь) з урахуванням командної боротьби, принципом та заноситься в протокол реєстрації та жеребкування учасників змагань.
  4. Білія проводиться за правилами більярду „Центрально - європейська вільна піраміда”за сумою 5 спроб.

  VІІ. ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ В ОСОБИСТОМУ ТА КОМАНДНОМУ ЗАЛІКУ

  1. Визначаються переможці в особистому та командному заліку та Білії Чемпіонату України серед науково-педагогічних працівників ЗВО з більярду „Центрально -європейська вільна піраміда”.
  2. Визначається суперпереможець за результатами особистої першості(коефіцієнт-1.0) та Білії(коефіцієнт-0.2). При рівній сумі балів- перевага за особистою першістю.

   

  VІІІ. ПОРЯДОК НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ І ПРИЗЕРІВ ЗМАГАНЬ

  1. Переможці в командному заліку нагороджуються перехідним кубком, медалями і дипломами, призери змагань- медалями і дипломами.
  2. Переможець в особистому заліку нагороджується іменним та перехідним кубком, медаллю і дипломом, призери змагань медалями і дипломами.
  3. Переможець в Білії нагороджується іменним та перехідним кубком, медаллю і дипломом, призери змагань медалями і дипломами.
  4. Суперпереможець нагороджується іменним СУПЕРПРИЗОМ виробництва КЛАСИЧНИЙ ЮВЕЛІРНИЙ ДІМ ЛОБОРТАС”.

   

  ІХ. ПОРЯДОК ПОДАННЯ ТА РОЗГЛЯД ПРОТЕСТІВ

  Якщо на думку учасника суддя  стола неправильно інтерпретує дані Правила, він може заявити протест до нанесення чергового удару. Відразу після заяви протесту суддя  стола повинен призупинити гру. У випадку, якщо суддя вважає протест обґрунтованим, він переглядає своє рішення на користь гравця, що заявив протест, після чого гра триває.

  Якщо суддя вважає протест необґрунтованим, він пропонує учасникові протягом 5 хвилин через представника команди або особисто подати Головному судді письмовий протест. Протест повинен бути розглянутий Головою суддівською колегією протягом 15 хвилин з моменту його подачі. Письмова резолюція по протесту засвідчується підписом Головного судді. Рішення Головної суддівської колегії не  опротестовується.

  Гра на час розгляду протесту припиняється та триває після ухвалення рішення по протесту.

  Х. ПОРЯДОК І ТЕРМІНИ ПОДАННЯ ЗАЯВОК

  Заявки встановленого зразка за ел. адресою alexbeznosyuk57@gmail.com та оригінали в суддівську колегію, термін подачі заявок- до 10.06.21 р. Телефон для довідок: +380679073288.

  Благодійні внески складають: 600 грн., перераховуються на картку Приватбанку: 4149 4993 8128 3868, одержувач – Безносюк Олександр Олексійович;  призначення платежу: участь в Чемпіонаті ЗВО України (прізвище, ім’я та по батькові платника).

   

  ХІІ. ФІНАНСУВАННЯ

  Витрати, пов’язані з відрядженням команд (проїзд в обох напрямках, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок ЗВО, що відряджають.

  ХІІІ. ДОКУМЕНТИ ЗМАГАНЬ

  На змаганнях з Піраміди оформляються наступні документи:

  - протокол реєстрації суддів;

  - протокол реєстрації та жеребкування учасників змагань;

  - таблиці змагань;

  - протоколи зустрічей;

  - підсумкові протоколи змагань;

  - звіт Головного судді.

  # Player г.р.зв.City жерPlacePoints
  1 1987 Київ 2325-300.0
  2 1987 Київ 129-120.0
  3 1980 Кременец 2217-240.0
  4 1989 Київ 155-80.0
  5 1990 Кременец 1717-240.0
  6 1970 Київ 2617-240.0
  7 1979 Київ 1325-300.0
  8 1959 Київ 145-80.0
  9 1975 Київ 2525-300.0
  10 1949 1 Київ 917-240.0
  11 1958 Одесса 2017-240.0
  12 1986 Київ 309-120.0
  13 1990 1 Київ 189-120.0
  14 1968 Бориспіль 75-80.0
  15 1966 Київ 2117-240.0
  16 1954 Петропаловская Борщаговка 249-120.0
  17 1979 Київ 15-80.0
  18 1984 Київ 320.0
  19 1982 Київ 1013-160.0
  20 1985 Київ 813-160.0
  21 1968 Київ 1113-160.0
  22 1963 Київ 513-160.0
  23 1981 Київ 1617-240.0
  24 1959 Київ 2825-300.0
  25 1989 Київ 610.0
  26 1982 Кременец 2917-240.0
  27 1977 Київ 1925-300.0
  28 1990 Київ 2725-300.0
  29 1965 3 Київ 43-40.0
  30 1973 Харків 23-40.0
  132#1
  1716#2
  2
  1
  924#3
  1
  2
  258#4
  1
  2
  528#5
  2
  0
  2112#6
  0
  2
  1320#7
  0
  2
  294#8
  0
  2
  330#9
  2
  0
  1914#10
  0
  2
  1122#11
  2
  1
  276#12
  1
  2
  726#13
  2
  1
  2310#14
  0
  2
  1518#15
  2
  1
  312#16
  #17
  3
  1
  loser to #40
  #18
  3
  1
  loser to #39
  #19
  2
  3
  loser to #38
  #20
  0
  3
  loser to #37
  #21
  3
  1
  loser to #36
  #22
  0
  3
  loser to #35
  #23
  3
  2
  loser to #34
  #24
  1
  3
  loser to #33
  #25
  Place 25
  #26
  2
  0
  Place 25
  #27
  0
  2
  Place 25
  #28
  0
  2
  Place 25
  #29
  2
  0
  Place 25
  #30
  2
  1
  Place 25
  #31
  2
  0
  Place 25
  #32
  Place 25
  #33
  0
  2
  Place 17
  #34
  1
  2
  Place 17
  #35
  0
  2
  Place 17
  #36
  1
  2
  Place 17
  #37
  2
  0
  Place 17
  #38
  0
  2
  Place 17
  #39
  0
  2
  Place 17
  #40
  2
  1
  Place 17
  #41
  3
  0
  loser to #50
  #42
  0
  3
  loser to #49
  #43
  1
  3
  loser to #52
  #44
  0
  3
  loser to #51
  #45
  2
  1
  Place 13
  #46
  1
  2
  Place 13
  #47
  2
  1
  Place 13
  #48
  0
  2
  Place 13
  #49
  2
  1
  Place 9
  Winner draw to final stage
  #50
  2
  0
  Place 9
  Winner draw to final stage
  #51
  1
  2
  Place 9
  Winner draw to final stage
  #52
  0
  2
  Place 9
  Winner draw to final stage
  #53
  1
  2
  Place 5
  #54
  3
  2
  Place 5
  #55
  3
  2
  Place 5
  #56
  3
  2
  Place 5
  #57
  3
  0
  Semifinal
  #58
  2
  0
  Semifinal
  #59
  0
  3
  Final
  noplayer Asasbplayer B

  Final

  Semifinal

  Quaterfinal

  Losers bracket, stage 4

  Losers bracket, stage 3

  Winners bracket, stage 2

  Losers bracket, stage 2

  Losers bracket, stage 1

  Winners bracket, stage 1

  First round

  R1  2 2 1
  R1  3 1 2
  R1  4 1 2
  R1  5 2 0
  R1  6 0 2
  R1  7 0 2
  R1  8 0 2
  R1  9 2 0
  R1  10 0 2
  R1  11 2 1
  R1  12 1 2
  R1  13 2 1
  R1  14 0 2
  R1  15 2 1
  WB1  17 3 1
  WB1  18 3 1
  WB1  19 2 3
  WB1  20 0 3
  WB1  21 3 1
  WB1  22 0 3
  WB1  23 3 2
  WB1  24 1 3
  LB1  26 2 0
  LB1  27 0 2
  LB1  28 0 2
  LB1  29 2 0
  LB1  30 2 1
  LB1  31 2 0
  LB2  33 0 2
  LB2  34 1 2
  LB2  35 0 2
  LB2  36 1 2
  LB2  37 2 0
  LB2  38 0 2
  LB2  39 0 2
  LB2  40 2 1
  WB2  41 3 0
  WB2  42 0 3
  WB2  43 1 3
  WB2  44 0 3
  LB3  45 2 1
  LB3  46 1 2
  LB3  47 2 1
  LB3  48 0 2
  LB4  49 2 1
  LB4  50 2 0
  LB4  51 1 2
  LB4  52 0 2
  QF  53 1 2
  QF  54 3 2
  QF  55 3 2
  QF  56 3 2
  SF  57 3 0
  SF  58 2 0
  59 0 3
  Place Player г.р.зв.City Points
  1 1989 Київ  
  2 1984 Київ  
  3-4 1965 3 Київ  
  3-4 1973 Харків  
  5-8 1989 Київ  
  5-8 1959 Київ  
  5-8 1968 Бориспіль  
  5-8 1979 Київ  
  9-12 1987 Київ  
  9-12 1990 1 Київ  
  9-12 1954 Петропаловская Борщаговка  
  9-12 1986 Київ  
  13-16 1982 Київ  
  13-16 1985 Київ  
  13-16 1968 Київ  
  13-16 1963 Київ  
  17-24 1990 Кременец  
  17-24 1980 Кременец  
  17-24 1970 Київ  
  17-24 1949 1 Київ  
  17-24 1958 Одесса  
  17-24 1966 Київ  
  17-24 1981 Київ  
  17-24 1982 Кременец  
  25-30 1987 Київ  
  25-30 1979 Київ  
  25-30 1975 Київ  
  25-30 1959 Київ  
  25-30 1977 Київ  
  25-30 1990 Київ