Dynamic Billard Best of the East - 9-Ball

  • Regulations
  • Participants
  • Groups
  • Chart
  • Results
  • Standings
  • UWAGA! Polska wersja znajduje się poniżej wersji angielskiej.

    Mak Marketing,

     East European Billiard Council, Ceskomoravsky Billiardovy Svaz

     and Maple Pool Club

     present

    Dynamic Billiard Best of the East – 2021

    Pardubice 9-BALL

    Special security policies will be introduced due to the COVID 19 epidemic.

    Date - 16.10 – 17.10.2021

    Venue: Maple Pool Club,

    530 09 Pardubice – Czech Republic , ul. Ohrazenicka 281

    Tables/ Cloth/ Balls-  Dynamic 9 ft +- Iwan Simonis 860, Aramith Duramith Tournament

    Schedule:

    16.10.2021 – Saturday

     9.00- 12.00 – matches – groups 1-4

     12.00 – 15.00 – matches – groups 5-8

    15.00 – 18.00 – matches – groups  9-12

    18.00- 21.00 – matches – groups 13-16

    If we have more than 64 participants

    16.10.2021 - 21.00 – 24.00 or 17.10.2021 – 9.00 – 12.00 – matches – groups 17-20

    17.10.2021

    9.30  or 12.00– start matches – single elimination,

    18.00 – final and award ceremony.

    Tournament: 9-ball; 1st Stage – Robin Round – matches in groups ,race to 5-7; The best 16-32 players will qualified to the next round. 2nd Stage – last 16 or 32 single elimination, (depending on the number of participants) , race to 7, The tournament is open for all athletes

    Registration: on email mak@makmarketing.pl only !!!! . Registration will be close on 11.10. 2021. Limit – max. 80 participants !!!

    Dress code: Polo shirt or shirt, one color trousers (no jeans and sport trousers allowed), shoes (no sneakers and sport shoes allowed).

    Prize money

    1st - place- 1.000 euro, 2nd place- 600 euro, 3-4th place- 350 euro , 5-8thplace- 200 euro .

    Entry-fee for :

    EEBC members and Partners :

    • men athletes - 55€ ( 50€ + 5€ for International Billiard Academy),
    • women and pupils athletes ( max. 17 years-old)-  35€ ( 30€ + 5€ for International Billiard Academy).

    Others: men – 65 euro, women and pupils – 50 euro, ( 10 euro for IBA).

    The participants pay the entry fee during the registration.

    Hotels :

    www.booking.com

    Tournament director : Marcin Krzemiński

    Head referee:

    Local tournament director: Jaroslav Horenovsky  ( +420 604-294-754)

    Sponsors: Dynamic Billiard Organization, Iwan Simonis S.A., Aramith ( Wameter S.A.), Cuetec, Kamui.  

    Players will receive ranking points from the following tournaments:

    Dynamic Billiard Best of the East – Slovakia,

    Dynamic Billiard Best of the East – Poland,

    Dynamic Billiard Best of the East – Bulgaria

    Dynamic Billiard Best of the East – Czech Republic,

    Dynamic Billiard Best of the East – ?

    Ranking points

    1 place – 100 points,

    2 place – 80 points,

    3-4 place – 70 points,

    5-8 place – 65 points

    9-16 place – 55 points,

    17-24 place – 50 points,

    25-32 place – 45 points,

    33-48 place – 40 points,

    49-64 place – 35 points

    65- 96 place – 30 points

    97 - …. place – 25 points,

    The ranking has been published on the Mak Marketing and EEBC websites.

    Mak Marketing,

     East European Billiard Council, Czesko-Morawski Związek Bilardowy

    i Maple Pool Club   zapraszają na

     

    Dynamic Billard Best of the East – 2021

    PARDUBICE 9-BALL

        Termin :  16.10. – 17.10.2021

    Z powodu epidemii COVID 19 wprowadzone będą specjalne zasady bezpieczeństwa.

     

    Miejsce gier: : Maple Pool Club,

    530 09 Pardubice – Czech Republic , ul. Ohrazenicka 281

    Stoły, sukno, bile-  Dynamic  9 ft + Iwan Simonis 860, Aramith, 

    Program:

    16.10.2021– Sobota

    9.00- 12.00 – mecze grup 1-4

     12.00 – 15.00 – mecze  grup 5-8

    15.00 – 18.00 – mecze grup 9-12

    18.00- 21.00 – mecze grup 13-16

    Jeżeli liczba uczestników przekroczy 64 osoby pozostałe grupy zagrają

    16.10.2021 - 21.00 – 24.00  lub 17.10.2021 – 9.00 – 12.00

    17.10.2021 - Niedziela

     9.30 lub 12.00 – mecze fazy pucharowej ,

    18.00 -  finał i ceremonia wręczenia nagród,

    System sportowy: odmiana 9-bil, I etap –gra w grupach każdy z każdym do 5-7 wygranych partii, II etap – pucharowo do 7 wygranych z udziałem 16 lub 32 zawodników , w zależności od liczby startujących.

    Bila z numerem 9 na punkcie głównym.

    Rejestracja na email mak@makmarketing.pl jedynie !!!.Zgłoszenia do 11.10.2021 r. Limit uczestników – max. 80 osób.

    Strój Sportowy: koszula lub koszulka polo ( obowiązkowo z kołnierzykiem), wizytowe spodnie w jednym kolorze, wizytowe buty, skarpetki. Niedozwolona jest gra w obuwiu sportowym i jeansach.

    Nagrody

    1 miejsce- 4.500 PLN,( 1.000 euro) , 2 miejsce- 2.700 PLN,( 600 euro) , 3-4 miejsce- 1.575 PLN (350 euro) , 5-8 miejsce-900 PLN (200 euro) . Czterech najlepszych otrzyma puchary i medale.

    Opłaty startowe: 

    • Dla członków i Partnerów EEBC - 250 zł (55 euro) ; zniżkowa dla kobiet i juniorów do 17 roku życia włącznie ( urodzeni w 2003 i młodsi) 160 zł (35 euro). 
    • Dla pozostałych: mężczyźni – 65 euro ( 295 zł), kobiety i juniorzy do 17 lat – 50 euro ( 225 zł)
    • Opłaty w euro wnosi się podczas odprawy, a w złotych po zarejestrowaniu.

    UWAGA! Dyrektor cyklu może zastosować stawki ulgowe dla wybranych uczestników.

    Hotele - dowolne

    www.booking.com

     

    Dyrektor turnieju: Marcin Krzemiński (POL)

    Sędzia główny: Andrzej Skupień (POL)

    Lokalny dyrektor turnieju: Jaroslav Horenovsky ( + 420 604 294 754)

    W niżej wymienionych turniejach cyklu 2021 zawodnicy otrzymują następujące punkty rankingowe:

    Dynamic Billiard Best of the East – Slovakia

    Dynamic Billiard Best of the East – Poland,

    Dynamic Billiard Best of the East – Bulgaria,

    Dynamic Billiard Best of the East – Czech Republic,

    Dynamic Billiard Best of the East – ?.

     Punkty rankingowe

    1 miejsce – 100 pkt,

    2 miejsce – 80 pkt

    3-4 miejsce – 70 pkt,

    5-8 miejsce – 65 pkt,

    9-16 miejsce – 55 pkt,,

    17-24 miejsce – 50 pkt,

    25-32 miejsce – 45 pkt,

     

     

     

     

     

     

     

     

    # Player   г.р.зв.City жерPlacePoints
    1 1995 Kielce 1280.0
    2 Rękoraj 425-3250.0
    3 Tczew 29-1660.0
    4 Oradea 1×0.0
    5 Fredrikstat 217-2455.0
    6 Plzeň 317-2455.0
    7 Pardubice 333-4045.0
    8 Pardubice 217-2455.0
    9 Jaworzno 15-865.0
    10 Jaworzno 15-865.0
    11 Pardubice 333-4045.0
    12 1984 Kielce 19-1660.0
    13 Dębica 325-3250.0
    14 Hradec Králové 225-3250.0
    15 Kraków 13-470.0
    16 Wałbrzych 525-3250.0
    17 Pardubice 417-2455.0
    18 Martin 217-2455.0
    19 1999 Sosnowiec 11100.0
    20 Petrich 3×0.0
    21 Prague 425-3250.0
    22 Petrich 4×0.0
    23 Pardubice 333-4045.0
    24 Pardubice 225-3250.0
    25 Pardubice 325-3250.0
    26 Oslo 417-2455.0
    27 Petrich 5×0.0
    28 1990 Tomaszów Mazowiecki 19-1660.0
    29 Krakow 425-3250.0
    30 1994 Sosnowiec 33-470.0
    31 Prague 29-1660.0
    32 Kielce 517-2455.0
    33 Pardubice 49-1660.0
    34 1991 Pardubice 59-1660.0
    35 Pardubice 533-4045.0
    36 Pardubice 217-2455.0
    37 Lubin 59-1660.0
    38 Sokółka 49-1660.0
    39 Pardubice 55-865.0
    40 Sokółka 55-865.0

    Group A

    51243+m-mΔm+f-fΔfeff,% Place 
    ×5 : 15 : 15 : 45 : 440420101088.671
    1 : 5×5 : 45 : 05 : 33121612469.002
    1 : 54 : 5×5 : 35 : 22201515050.003
    4 : 50 : 53 : 5×5 : 313-21218-630.004
    4 : 53 : 52 : 53 : 5×04-41220-812.335

    Group B

    15423+m-mΔm+f-fΔfeff,% Place 
    ×3 : 55 : 25 : 15 : 1312189972.001
    5 : 3×5 : 44 : 55 : 13121913669.672
    2 : 54 : 5×5 : 05 : 12201611553.003
    1 : 55 : 40 : 5×5 : 12201115-447.334
    1 : 51 : 51 : 51 : 5×04-4420-165.335

    Group C

    51243+m-mΔm+f-fΔfeff,% Place 
    ×5 : 25 : 45 : 05 : 04042061492.001
    2 : 5×5 : 35 : 05 : 0312178972.672
    4 : 53 : 5×5 : 15 : 22201713452.003
    0 : 50 : 51 : 5×5 : 313-2618-1225.004
    0 : 50 : 52 : 53 : 5×04-4520-156.675

    Group D

    14235+m-mΔm+f-fΔfeff,% Place 
    ×5 : 05 : 05 : 15 : 04042011998.331
    0 : 5×5 : 25 : 15 : 0312158771.672
    0 : 52 : 5×5 : 45 : 02201214-248.673
    1 : 51 : 54 : 5×5 : 013-21115-430.674
    0 : 50 : 50 : 50 : 5×04-4020-200.005

    Group E

    15243+m-mΔm+f-fΔfeff,% Place 
    ×5 : 35 : 35 : 25 : 04042081290.331
    3 : 5×5 : 25 : 15 : 03121881073.002
    3 : 52 : 5×5 : 15 : 02201511452.333
    2 : 51 : 51 : 5×5 : 013-2915-629.004
    0 : 50 : 50 : 50 : 5×04-4020-200.005

    Group F

    24351+m-mΔm+f-fΔfeff,% Place 
    ×5 : 44 : 55 : 05 : 03121991072.331
    4 : 5×5 : 35 : 25 : 03121910971.672
    5 : 43 : 5×5 : 15 : 03121810871.333
    0 : 52 : 51 : 5×5 : 013-2815-728.004
    0 : 50 : 50 : 50 : 5×04-4020-200.005

    Group G

    21534+m-mΔm+f-fΔfeff,% Place 
    ×5 : 22 : 55 : 05 : 03121771073.331
    2 : 5×5 : 25 : 05 : 03121771073.332
    5 : 22 : 5×5 : 25 : 0312179871.673
    0 : 50 : 52 : 5×5 : 013-2715-827.004
    0 : 50 : 50 : 50 : 5×04-4020-200.005

    Group H

    31425+m-mΔm+f-fΔfeff,% Place 
    ×5 : 45 : 15 : 05 : 14042061492.001
    4 : 5×5 : 25 : 35 : 03121910971.672
    1 : 52 : 5×5 : 35 : 12201314-149.333
    0 : 53 : 53 : 5×5 : 313-21118-729.004
    1 : 50 : 51 : 53 : 5×04-4520-156.675
    #1
    7
    2
    Place 9
    #2
    7
    1
    Place 9
    #3
    3
    7
    Place 9
    #4
    7
    2
    Place 9
    #5
    2
    7
    Place 9
    #6
    6
    7
    Place 9
    #7
    3
    7
    Place 9
    #8
    7
    5
    Place 9
    #9
    5
    7
    Place 5
    #10
    5
    7
    Place 5
    #11
    7
    2
    Place 5
    #12
    7
    0
    Place 5
    #13
    3
    7
    Semifinal
    #14
    7
    6
    Semifinal
    #15
    4
    7
    Final
    noplayer Asasbplayer B

    Final

    Semifinal

    Quaterfinal

    First round

    Group A

    Group B

    Group C

    Group D

    Group E

    Group F

    Group G

    Group H

    grH  H1 5 3
    grH  H2 1 5
    grH  H3 4 5
    grH  H4 3 5
    grH  H5 5 2
    grH  H6 5 1
    grH  H7 5 0
    grH  H8 5 0
    grH  H9 3 5
    grH  H10 1 5
    grG  G1 2 5
    grG  G2 5 0
    grG  G3 5 0
    grG  G4 5 0
    grG  G5 5 0
    grG  G6 2 5
    grG  G7 5 2
    grG  G8 0 5
    grG  G9 5 2
    grG  G10 0 5
    grF  F1 0 5
    grF  F2 2 5
    grF  F3 0 5
    grF  F4 5 4
    grF  F5 0 5
    grF  F6 5 1
    grF  F7 0 5
    grF  F8 5 4
    grF  F9 0 5
    grF  F10 5 3
    grE  E1 5 3
    grE  E2 5 1
    grE  E3 5 0
    grE  E4 5 1
    grE  E5 5 2
    grE  E6 0 5
    grE  E7 5 3
    grE  E8 0 5
    grE  E9 5 2
    grE  E10 5 0
    grD  D1 5 0
    grD  D2 0 5
    grD  D3 5 1
    grD  D4 2 5
    grD  D5 5 0
    grD  D6 5 0
    grD  D7 5 0
    grD  D8 4 5
    grD  D9 0 5
    grD  D10 5 1
    grC  C1 5 3
    grC  C2 5 0
    grC  C3 5 0
    grC  C4 5 1
    grC  C5 5 0
    grC  C6 0 5
    grC  C7 2 5
    grC  C8 2 5
    grC  C9 5 4
    grC  C10 5 3
    grB  B1 5 1
    grB  B2 5 4
    grB  B3 5 1
    grB  B4 0 5
    grB  B5 5 2
    grB  B6 1 5
    grB  B7 3 5
    grB  B8 1 5
    grB  B9 4 5
    grB  B10 5 1
    grA  A1 5 4
    grA  A2 5 4
    grA  A3 5 3
    grA  A4 5 3
    grA  A5 5 0
    grA  A6 4 5
    grA  A7 1 5
    grA  A8 2 5
    grA  A9 5 1
    grA  A10 5 3
    R1  1 7 2
    R1  2 7 1
    R1  3 3 7
    R1  4 7 2
    R1  5 2 7
    R1  6 6 7
    R1  7 3 7
    R1  8 7 5
    QF  9 5 7
    QF  10 5 7
    QF  11 7 2
    QF  12 7 0
    SF  13 3 7
    SF  14 7 6
    15 4 7
    Place Player   г.р.зв.City Points
    1 1999 Sosnowiec 100.0
    2 1995 Kielce 80.0
    3-4 Kraków 70.0
    3-4 1994 Sosnowiec 70.0
    5-8 Jaworzno 65.0
    5-8 Jaworzno 65.0
    5-8 Sokółka 65.0
    5-8 Pardubice 65.0
    9-16 Tczew 60.0
    9-16 1984 Kielce 60.0
    9-16 1990 Tomaszów Mazowiecki 60.0
    9-16 Prague 60.0
    9-16 Pardubice 60.0
    9-16 1991 Pardubice 60.0
    9-16 Sokółka 60.0
    9-16 Lubin 60.0
    17-24 Fredrikstat 55.0
    17-24 Plzeň 55.0
    17-24 Pardubice 55.0
    17-24 Pardubice 55.0
    17-24 Martin 55.0
    17-24 Oslo 55.0
    17-24 Kielce 55.0
    17-24 Pardubice 55.0
    25-32 Rękoraj 50.0
    25-32 Dębica 50.0
    25-32 Hradec Králové 50.0
    25-32 Wałbrzych 50.0
    25-32 Prague 50.0
    25-32 Pardubice 50.0
    25-32 Pardubice 50.0
    25-32 Krakow 50.0
    33-40 Pardubice 45.0
    33-40 Pardubice 45.0
    33-40 Pardubice 45.0
    33-40 Pardubice 45.0
    × Oradea  
    × Petrich  
    × Petrich  
    × Petrich