V етап Кубку Донецької області з більярдного спорту «Комбінована Піраміда» серед любителів «Наш Краматорськ»

  • Regulations
  • Participants
  • Chart
  • Results
  • Standings
  • ПОЛОЖЕННЯ

    про проведення V етапу Кубку Донецької області з більярдного спорту «Комбінована Піраміда» серед любителів «Наш Краматорськ»

     

    1. МЕТА І ЗАВДАННЯ ЗМАГАНЬ

     

    V етап Кубку Донецької області з більярдного спорту «Комбінована Піраміда» серед любителів «Наш Краматорськ» (далі – Змагання) проводиться з метою:

    - розвитку більярдного спорту в Донецькій області;

    - укріплення спортивних зв’язків між спортсменами-любителями;

    - підвищення рівня технічної майстерності спортсменів-любителів;

    - визначення найсильніших спортсменів-любителів з різновиду більярдного спорту «Піраміда» (вид піраміди – «Комбінована»);

     - популяризація здорового способу життя.

     

    1. ТЕРМІН І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

     

    Змагання проводяться 26 вересня 2021 року за адресою: м. Краматорськ, вул. Двірцева, 57 (більярдний клуб «Свояк»).

    Початок Змагань – 26 вересня 2021 року об 11:00.

     

    1. ОРГАНІЗАЦІЯ ТА КЕРІВНИЦТВО ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

     

             Загальне керівництво підготовкою і проведенням Змагань здійснюється управлінням фізичної культури та спорту облдержадміністрації (далі – управління), і відокремленим підрозділом громадської організації «Федерація спортивного більярду України» в Донецькій області (далі – федерація).

                Змагання проводяться за підтримки більярдного клубу «Свояк».

    Відповідальність за підготовку та безпосереднє проведення Змагань покладається на Головну суддівську колегію (далі - ГСК):

    головний суддя Змагань – Микитко Олексій (суддя ІІ категорії, м. Краматорськ); головний секретар – Микитко Дмитро (суддя ІІ категорії, м. Краматорськ).

    Оргкомітет, контактна особа – Микитко Олексій, тел. 050-665-90-33.

     

    1. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ

     

    До участі у Змаганнях допускаються спортсмени-любителі - представники територіальних громад, ДЮСШ, СК, ФСТ та відомств Донецької області (далі – учасники Змагань).

    За відповідність спортивному званню та розряду учасників Змагань відповідає керівник організації, який підписує заявки та відряджає спортсменів на Змагання.

    Форма одягу учасників Змагань вільна. Вітається однотонна сорочка, однотонні брюки, класичне однотонне взуття, жилет, краватка-метелик.

    Остаточне рішення про допуск до Змагань приймається ГСК під час роботи мандатної комісії.

     

    1. ХАРАКТЕР ЗМАГАНЬ ТА УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ

     

    Змагання за характером є особистими.

    Змагання проводяться згідно чинних на території України Правилам змагань з більярдного спорту (далі – Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

    Особиста першість Змагань проходить по європейській сітці з вибуванням після двух поразок у Змаганнях; зустрічі у «верхній» і «нижній» частині сітки, ігри плей-офф, полуфінали і фінал тривають до трьох перемог.

    Формат Змагань та матчів може змінюватись в залежності від кількості учасників.

    Жеребкування учасників Змагань буде проводитись з розсіюванням на начальному етапі учасників Змагань з різних адміністративно-територіальних одиниць.

    Спортсмени-любителі, які запізнилися на реєстрацію учасників Змагань, за рішенням мандатної комісії можуть бути допущені до Змагань лише при наявності вільних місць.

    Представники команд несуть безпосередню відповідальність за поведінку спортсменів, тренерів та вболівальників, що представляють організацію.

     

    1. ПРОГРАМА ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

     

    10:00 – 10:45 – реєстрація учасників Змагань;

    10:45 – 10:50 - робота мандатної комісії;

    10:50 – 11:00 – жеребкування учасників Змагань;

    11:00 – 11:15 – відкриття Змагань;

    11:15 – початок Змагань;

    після завершення Змагань -  закриття Змагань.

               

    1. БЕЗПЕКА ТА ПІДГОТОВКА МІСЦЬ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

             Підготовка місць проведення змагань здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів» та з урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID –19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами); спільного наказу Міністерства молоді та спорту України та Міністерства охорони здоров’я України від 15.07.2020 № 603/1608, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31 липня 2020 р. за №731/35014 «Про медичне забезпечення проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів»; постанови Головного державного санітарного лікаря України від 19.11.2020 № 58 «Про затвердження протиепідемічних заходів під час проведення спортивних змагань на період карантину у зв’язку з поширення коронавірусної хвороби (COVID–19)».

                Відповідальність за підготовку спортивних споруд покладається на їх власників.

      Забезпечення безпеки учасників при проведенні змагань покладається на Головну суддівську колегію.

     

    1. УМОВИ ФІНАНСУВАННЯ ТА МАТЕРІАЛЬНОГО

    ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАХОДУ

    Витрати з організації і проведення змагань, а саме: харчування ГСК і суддів Змагань, нагородження переможців і призерів – за рахунок федерації і більярдного клубу «Свояк».

    Витрати на відрядження учасників Змагань і тренерів-представників (проїзд, харчування, добові, проживання) відносяться за рахунок власних коштів та коштів організацій, що відряджають учасників команди.

     

    1. НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ І ПРИЗЕРІВ

     

    Учасники Змагань, що посіли 1, 2, 3 місця нагороджуються грамотами і медалями.

     

    1. ПОРЯДОК І СТРОКИ ПОДАННЯ ЗАЯВОК НА УЧАСТЬ

     

    Попередні заявки на участь у Змаганнях подаються до оргкомітету – Микитко Олексій, тел. 050-665-90-33 до 12:00 години 25 вересня 2021 року.

    Іменні заявки подаються до мандатної комісії у день проведення Змагань з 10:00 до 10:45.

    Представник команди несе всю повноту відповідальності за достовірність і справжність наданих до мандатної комісії документів. У випадку відсутності іменної заявки, спортсмени до Змагань не допускаються.

     

     

    Дане положення є офіційним викликом на змагання

     

    О Р Г К О М І Т Е Т

    # Player г.р.зв.City жерPlacePoints
    1 1961 Торецк 65-80.0
    2 2006 Краматорск 93-40.0
    3 1965 Мариуполь 2325-260.0
    4 1970 Дружковка 45-80.0
    5 1968 Торецк 189-120.0
    6 1994 Торецк 2017-240.0
    7 1996 2 Мариуполь 113-40.0
    8 Дружковка 1917-240.0
    9 1986 Краматорск 1010.0
    10 1996 Краматорск 2120.0
    11 1979 Славянск 2617-240.0
    12 1990 Краматорск 1517-240.0
    13 2008 Краматорск 2217-240.0
    14 1998 Константиновка 35-80.0
    15 1962 Краматорск 825-260.0
    16 1984 Краматорск 1713-160.0
    17 Краматорск 117-240.0
    18 2002 Краматорск 713-160.0
    19 1974 Константиновка 25-80.0
    20 Константиновка 2517-240.0
    21 1961 Константиновка 1217-240.0
    22 1976 Мариуполь 59-120.0
    23 1969 Славянск 249-120.0
    24 Краматорск 1313-160.0
    25 Краматорск 1413-160.0
    26 1957 Торецк 169-120.0
    132#1
    1716#2
    0
    3
    924#3
    3
    2
    258#4
    3
    2
    528#5
    2112#6
    3
    0
    1320#7
    0
    3
    294#8
    330#9
    1914#10
    3
    0
    1122#11
    3
    0
    276#12
    726#13
    0
    3
    2310#14
    0
    3
    1518#15
    3
    1
    312#16
    #17
    0
    3
    loser to #40
    #18
    3
    2
    loser to #39
    #19
    0
    3
    loser to #38
    #20
    1
    3
    loser to #37
    #21
    3
    1
    loser to #36
    #22
    3
    2
    loser to #35
    #23
    1
    3
    loser to #34
    #24
    1
    3
    loser to #33
    #25
    Place 25
    #26
    2
    1
    Place 25
    #27
    Place 25
    #28
    Place 25
    #29
    Place 25
    #30
    Place 25
    #31
    2
    0
    Place 25
    #32
    Place 25
    #33
    3
    0
    Place 17
    #34
    2
    1
    Place 17
    #35
    1
    2
    Place 17
    #36
    2
    0
    Place 17
    #37
    2
    0
    Place 17
    #38
    0
    2
    Place 17
    #39
    2
    1
    Place 17
    #40
    2
    0
    Place 17
    #41
    1
    3
    loser to #50
    #42
    3
    2
    loser to #49
    #43
    0
    3
    loser to #52
    #44
    3
    1
    loser to #51
    #45
    0
    2
    Place 13
    #46
    2
    0
    Place 13
    #47
    1
    2
    Place 13
    #48
    1
    2
    Place 13
    #49
    0
    2
    Place 9
    winner to #55
    #50
    2
    1
    Place 9
    winner to #56
    #51
    0
    2
    Place 9
    winner to #53
    #52
    0
    2
    Place 9
    winner to #54
    #53
    3
    0
    Place 5
    #54
    3
    2
    Place 5
    #55
    3
    0
    Place 5
    #56
    3
    2
    Place 5
    #57
    2
    3
    Semifinal
    #58
    2
    3
    Semifinal
    #59
    0
    3
    Final
    noplayer Asasbplayer B

    Final

    Semifinal

    Quaterfinal

    Losers bracket, stage 4

    Losers bracket, stage 3

    Winners bracket, stage 2

    Losers bracket, stage 2

    Losers bracket, stage 1

    Winners bracket, stage 1

    First round

    R1  2 0 3
    R1  3 3 2
    R1  4 3 2
    R1  6 3 0
    R1  7 0 3
    R1  10 3 0
    R1  11 3 0
    R1  13 0 3
    R1  14 0 3
    R1  15 3 1
    WB1  17 0 3
    WB1  18 3 2
    WB1  19 0 3
    WB1  20 1 3
    WB1  21 3 1
    WB1  22 3 2
    WB1  23 1 3
    WB1  24 1 3
    LB1  26 2 1
    LB1  31 2 0
    LB2  33 3 0
    LB2  34 2 1
    LB2  35 1 2
    LB2  36 2 0
    LB2  37 2 0
    LB2  38 0 2
    LB2  39 2 1
    LB2  40 2 0
    WB2  41 1 3
    WB2  42 3 2
    WB2  43 0 3
    WB2  44 3 1
    LB3  45 0 2
    LB3  46 2 0
    LB3  47 1 2
    LB3  48 1 2
    LB4  49 0 2
    LB4  50 2 1
    LB4  51 0 2
    LB4  52 0 2
    QF  53 3 0
    QF  54 3 2
    QF  55 3 0
    QF  56 3 2
    SF  57 2 3
    SF  58 2 3
    59 0 3
    Place Player г.р.зв.City Points
    1 1986 Краматорск  
    2 1996 Краматорск  
    3-4 2006 Краматорск  
    3-4 1996 2 Мариуполь  
    5-8 1961 Торецк  
    5-8 1970 Дружковка  
    5-8 1998 Константиновка  
    5-8 1974 Константиновка  
    9-12 1968 Торецк  
    9-12 1976 Мариуполь  
    9-12 1969 Славянск  
    9-12 1957 Торецк  
    13-16 1984 Краматорск  
    13-16 2002 Краматорск  
    13-16 Краматорск  
    13-16 Краматорск  
    17-24 1994 Торецк  
    17-24 Дружковка  
    17-24 1979 Славянск  
    17-24 1990 Краматорск  
    17-24 2008 Краматорск  
    17-24 Краматорск  
    17-24 Константиновка  
    17-24 1961 Константиновка  
    25-26 1965 Мариуполь  
    25-26 1962 Краматорск