Командний (парний) чемпіонат України серед чоловіків з вільної піраміди

  • Regulations
  • Participants
  • Groups
  • Chart
  • Results
  • Standings
  • Командний (парний 2*2) чемпіонат України з вільної піраміди 2019

    21-25 червня 2019 року, м. Ужгород

    1. Мета та завдання

    Командний (парний 2*2) чемпіонат України з вільної піраміди 2019 Змагання проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, виявлення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.

    Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2019 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту (далі – Правила), що не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

    1. Керівництво змаганнями

    Керівництво змаганнями здійснює Міністерство молоді та спорту України і Національна федерація "Федерація спортивного більярду України" (далі - Федерація). Генеральний партнер змагань більярдний клуб «Buffalo Ungvar»

    Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на головну суддівську колегію:

    Головний суддя: Олександр Білевич
                       

    Питання, які не ввійшли в дане положення, а також пов´язані зі змінами формату, умов і порядку проведення турніру та інші, вирішуються організаторами і Суддівською колегією змагань.

    Організатори змагань залишають за собою право вносити зміни в дане положення.

    1. Учасники чемпіонату.

    До участі у чемпіонаті України допускаються тільки ті спортсмени, що пройшли попередній відбір через обласні змагання, які проводять на регіональному рівні обласні відокремлені підрозділи ФСБУ. Спортсмени, що не включені в заявку обласного відокремленого підрозділу ФСБУ, до участі в чемпіонаті допущені не будуть.

    Спортсмени з тих областей України, в яких:
    - відсутній обласний відокремлений підрозділ ФСБУ,
    - припинено роботу обласного відокремленого підрозділу ФСБУ,
    - у зв’язку з невеликою кількістю спортсменів не проводяться регіональні відбіркові змагання

    подають заявки на участь в чемпіонаті особисто.

    В заявку відокремленого підрозділу федерації можуть бути включені спортсмени, що не брали участь в регіональних відбіркових змаганнях. Такі спортсмени включаються в заявку на розсуд голови обласного відокремленого підрозділу ФСБУ за високі спортивні досягнення на міжнародній арені.

    1. Фінансування

    Витрати, пов’язані з відрядженням спортсменів (проїзд в обох напрямках, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають

    1. Формат проведення чемпіонату.

    Чемпіонат проходить в трьох категоріях: чоловічі пари, жіночі пари, змішані пари (мікст).

    Перший етап. Кваліфікація.

    В залежності від кількості учасників Суддівська колегія прийме рішення стосовно формату кваліфікації (групова система або система до двох поразок). Кваліфікація відбувається до визначення восьми кращих пар у чоловіків, та чотирьох у жінок й міксті.

    Формат зустрічей кваліфікації: чоловіки до п’яти перемог, жінки та мікст – до чотирьох перемог.

    Другий етап. Плей-оф.

    З ¼ (⅛ ) фіналу у чоловіків, з 1/2 фіналу у жінок та міксті. Формат зустрічей – у чоловіків 1/4 та 1/2 – до 6 перемог, фінал – до 7. Жінки – до чотирьох перемог. Мікст – 1/2 фіналу – до 4 перемог, фінал – до п’яти.

    Формат турніру і зустрічей може бути змінений в залежності від кількості учасників.

    Спортсмен повинен бути присутнім в місці проведення змагань за 30 хвилин до початку його зустрічі.

    Кожному спортсмену дається 5 хвилин розминки за столом перед початком зустрічі. У разі запізнення на гру, гравець зобов’язаний розпочати зустріч без розминки. Запізнення більше ніж на 15 хвилин – зараховується автоматична поразка.

    Підходи до столу для виконання удару виконуються по черзі. Послідовність ударів, хто за ким виконує удар в команді, визначається на початку зустрічі і не може бути змінена.

    1. Заявки

    Заявка на змагання подається спортсменом в режимі онлайн на сайті Федерації, шляхом заповнення спеціалізованої форми.

    У випадку  відсутності можливості заповнення форми заявки онлайн, заявка надсилається на електронну пошту billiardnews.com.ua@gmail.com, або в екстреному випадку за тел.: (093) 183-66-33.

    У формі заявки повинна бути вказана наступна інформація:

    - Прізвище, Ім’я спортсмена;

    - Дата народження спортсмена;

    - область (місто) України, яку представляє спортсмен;

    - спортивне звання;

    - спортивні досягнення спортсмена (завойовані призові місця на змаганнях тощо);

    Реєстрація на змагання закінчується 21 червня 2019 року о 18:00.

     

    Примітка: у тому випадку, якщо спортсмен подав онлайн Заявку, але за особистими, чи будь-якими іншими причинами не може прийняти участь у змаганнях, то він може відкликати свою Заявку на участь в режимі онлайн або за тел.: (093)183-66-33 до вказаної дати закінчення реєстрації на сайті.

    1. Форма одягу

    Однотонна сорочка, однотонні брюки, однотонне взуття, жилет.

    1. Благодійні внески

    Сума благодійних внесків складає:

    чоловіча пара – 1 000 грн.

    жіноча пара – 800 грн.

    змішана пара – 900 грн.

    1. Програма змагань

    21 червня – день приїзду учасників чоловічого турніру.
    12:00-20:00 – реєстрація учасників чоловічого турніру.
    20:00 – жеребкування учасників чоловічого турніру.

    22 червня. – день приїзду учасників жіночого турніру.
    11:00 – 20:00. Кваліфікаційні змагання чоловічого турніру, реєстрація учасників жіночого турніру та міксту.
    20:00 – жеребкування учасників жіночого турніру та міксту.

    23 червня.
    10:30 – урочисте відкриття чемпіонату України.
    11:00 – 20:00. Кваліфікаційні змагання усіх трьох турнірів.

    24 червня.
    11:00 – 20:00. 1/8, 1/4 фіналу чоловічого турніру, 1/2 фіналу жіночого турніру та міксту.

    25 червня.
    11:00 – 18:00. 1/2, фінал чоловічого турніру, фінал жіночого турніру та міксту.

    Розклад зустрічей може змінюватися в залежності від кількості учасників.

    1. Нагородження та призовий фонд

    Переможці чемпіонату нагороджуються кубками, грамотами та медалями, призери – грамотами та медалями.

    Призовий фонд складає:

    Чоловіки: 10 000 грн. + 70% внесків.
    Жінки: 5 000 грн. + 70% внесків.
    Мікст: 100% внесків.

    Розподіл призового фонду:
    Чоловіки:
    1. – 40%
    2. – 20%
    3-4 – по 10%
    5-8 – по 5%.

    Жінки та мікст:
    1. – 50%
    2. - 30%
    3-4 – по 10%

    1. Місце проведення змагань

    БК «Buffalo Ungvar»

    м. Ужгород, вул. Тельмана, 2-г. Тел.: +38(050)5067341.

    # Player г.р.зв.City OrganizationжерPlacePoints
    finish matci Адамец-Ларков   5-820.0
    1 1998 КМС Днепр  5-820.0
    2 2009 КМС Хмельницкий  5-820.0
    finish matcj Галушко-Шаповал   9-1518.0
    3 1996 КМС Харьков  9-1518.0
    4 1985 Харьков  9-1518.0
    finish matck Гегедюш-Белоенко    
    5 1971 Ужгород  0.0
    6 1993 Мукачево  0.0
    finish matcl Гречин-Семко   9-1518.0
    7 1976 КМС Львов  9-1518.0
    8 1995 КМС Львів  9-1518.0
    finish matcm Еленич-Гоменюк   9-1518.0
    9 2004 МС Кропивницкий  9-1518.0
    10 2003 МС Николаев  9-1518.0
    finish matcn Зайченко-Непейпиво   9-1518.0
    11 1999 КМС Житомир ЖДТУ 9-1518.0
    12 2002 КМС Полтава  9-1518.0
    finish matco Ибрагим - Головчак   9-1518.0
    13 1988 Ужгород  9-1518.0
    14 1981 Ужгород  9-1518.0
    finish matcp Качур-Киш    
    15 1988 Ужгород  0.0
    16 Ужгород  0.0
    finish matcq Клестов-Перкун   5-820.0
    17 1997 МС Киев НУФВСУ 5-820.0
    18 1987 МС Киев  5-820.0
    finish matcr Коротя-Драгула   9-1518.0
    19 1976 Ужгород  9-1518.0
    20 1985 Ужгород  9-1518.0
    finish matcs Лемиш-Шаров    
    21 1979 Ужгород  0.0
    22 1987 Ужгород  0.0
    finish matct Мартин-Плешко   230.0
    23 1984 КМС Львов  230.0
    24 1987 Львов  230.0
    finish matcu Мачтаков-Король   5-820.0
    25 1978 Ужгород  5-820.0
    26 1976 МСМК Одесса  5-820.0
    finish matcv Ньорба-Дешко    
    27 1989 Ужгород  0.0
    28 1966 Ужгород  0.0
    finish matcw Радионов-Смирнов   138.0
    29 1986 МС Киев  138.0
    30 1998 МС Житомир ЖДТУ 138.0
    finish matcx Рыбалко - Руденко   3-424.0
    31 2001 КМС Киев  3-424.0
    32 1997 МСМК Днепр  3-424.0
    finish matcy Саенко-Бондаренко   3-424.0
    33 1990 Днепр  3-424.0
    34 1993 Днепр  3-424.0
    finish matcz Стадник-Мостовой   5-820.0
    35 1999 КМС Днепр  5-820.0
    36 1996 1юн Днепр  5-820.0
    finish matda Сурмай-Башмарин    
    37 1980 Ужгород  0.0
    38 1980 Ужгород  0.0
    finish matdb Федорук-Бабенко   9-1518.0
    39 1983 Ковель  9-1518.0
    40 1983 Ковель  9-1518.0
    finish matdc Чамбула-Грановский    
    41 1995 Луцк  0.0
    42 1988 Ковель  0.0
    finish matdd Шугалей-Говтва   9-1518.0
    43 1998 КМС Киев НАУ 9-1518.0
    44 1998 КМС Харьков  9-1518.0

    Group A

    111102120+m-mΔm+f-fΔfeff,% Place 
    ×4 : 14 : 14 : 14 : 04041631394.671
    11 1 : 4×4 : 24 : 14 : 1312138570.332
    10 1 : 42 : 4×4 : 24 : 02201110150.673
    21 1 : 41 : 42 : 4×4 : 113-2813-529.334
    20 0 : 41 : 40 : 41 : 4×04-4216-143.675

    Group B

    22212919+m-mΔm+f-fΔfeff,% Place 
    ×4 : 14 : 04 : 14 : 04041621496.001
    22 1 : 4×3 : 44 : 14 : 0220129352.332
    12 0 : 44 : 3×3 : 44 : 12201112-149.003
    1 : 41 : 44 : 3×3 : 413-2915-629.004
    19 0 : 40 : 41 : 44 : 3×13-2515-1025.005

    Group C

    313818+m-mΔm+f-fΔfeff,% Place 
    ×4 : 14 : 14 : 03031221095.001
    13 1 : 4×4 : 14 : 121196364.002
    1 : 41 : 4×4 : 312-1611-533.673
    18 0 : 41 : 43 : 4×03-3412-88.334

    Group D

    714417+m-mΔm+f-fΔfeff,% Place 
    ×4 : 34 : 24 : 1303126688.671
    14 3 : 4×4 : 14 : 0211115666.672
    2 : 41 : 4×4 : 012-178-137.333
    17 1 : 40 : 40 : 4×03-3112-112.334

    Group E

    561615+m-mΔm+f-fΔfeff,% Place 
    ×4 : 34 : 04 : 1303124891.671
    3 : 4×4 : 14 : 2211117464.332
    16 0 : 41 : 4×4 : 112-159-433.673
    15 1 : 42 : 41 : 4×03-3412-88.334
    0#1
    5
    1
    Place 9
    #2
    5
    4
    Place 9
    #3
    1
    5
    Place 9
    #4
    5
    2
    Place 9
    #5
    5
    0
    Place 9
    #6
    3
    5
    Place 9
    #7
    2
    5
    Place 9
    #8
    0
    5
    Place 9
    #9
    3
    6
    Place 5
    #10
    6
    0
    Place 5
    #11
    6
    0
    Place 5
    #12
    4
    6
    Place 5
    #13
    6
    1
    Semifinal
    #14
    5
    6
    Semifinal
    #15
    2
    7
    Final
    noplayer Asasbplayer B

    Final

    Semifinal

    Quaterfinal

    First round

    Group A

    Group B

    Group C

    Group D

    Group E

    grE  E1 4 3
    grE  E2 4 1
    grE  E3 4 1
    grE  E4 4 1
    grE  E5 4 0
    grE  E6 2 4
    grD  D1 2 4
    grD  D2 0 4
    grD  D3 1 4
    grD  D4 4 1
    grD  D5 4 0
    grD  D6 3 4
    grC  C1 4 1
    grC  C2 1 4
    grC  C3 4 1
    grC  C4 4 3
    grC  C5 4 0
    grC  C6 4 1
    grB  B1 4 1
    grB  B2 4 0
    grB  B3 4 0
    grB  B4 3 4
    grB  B5 4 0
    grB  B6 4 3
    grB  B7 4 1
    grB  B8 3 4
    grB  B9 4 1
    grB  B10 1 4
    grA  A1 4 1
    grA  A2 4 1
    grA  A3 4 1
    grA  A4 4 0
    grA  A5 4 0
    grA  A6 4 1
    grA  A7 4 1
    grA  A8 4 2
    grA  A9 2 4
    grA  A10 1 4
    R1  1 5 1
    R1  2 5 4
    R1  3 1 5
    R1  4 5 2
    R1  5 5 0
    R1  6 3 5
    R1  7 2 5
    R1  8 0 5
    QF  9 3 6
    QF  10 6 0
    QF  11 6 0
    QF  12 4 6
    SF  13 6 1
    SF  14 5 6
    15 2 7
    Place Player г.р.зв.City OrganizationPoints
    1Радионов-Смирнов338.0
    1 1986 МС Киев 38.0
    1 1998 МС Житомир ЖДТУ38.0
    2Мартин-Плешко1130.0
    2 1984 КМС Львов 30.0
    2 1987 Львов 30.0
    3-4Рыбалко - Руденко124.0
    3-4 2001 КМС Киев 24.0
    3-4 1997 МСМК Днепр 24.0
    3-4Саенко-Бондаренко2224.0
    3-4 1990 Днепр 24.0
    3-4 1993 Днепр 24.0
    5-8Адамец-Ларков1020.0
    5-8 1998 КМС Днепр 20.0
    5-8 2009 КМС Хмельницкий 20.0
    5-8Клестов-Перкун220.0
    5-8 1997 МС Киев НУФВСУ20.0
    5-8 1987 МС Киев 20.0
    5-8Мачтаков-Король1220.0
    5-8 1978 Ужгород 20.0
    5-8 1976 МСМК Одесса 20.0
    5-8Стадник-Мостовой620.0
    5-8 1999 КМС Днепр 20.0
    5-8 1996 1юн Днепр 20.0
    9-15Галушко-Шаповал1418.0
    9-15 1996 КМС Харьков 18.0
    9-15 1985 Харьков 18.0
    9-15Гречин-Семко1318.0
    9-15 1976 КМС Львов 18.0
    9-15 1995 КМС Львів 18.0
    9-15Еленич-Гоменюк718.0
    9-15 2004 МС Кропивницкий 18.0
    9-15 2003 МС Николаев 18.0
    9-15Зайченко-Непейпиво418.0
    9-15 1999 КМС Житомир ЖДТУ18.0
    9-15 2002 КМС Полтава 18.0
    9-15Ибрагим - Головчак2118.0
    9-15 1988 Ужгород 18.0
    9-15 1981 Ужгород 18.0
    9-15Коротя-Драгула1618.0
    9-15 1976 Ужгород 18.0
    9-15 1985 Ужгород 18.0
    9-15Федорук-Бабенко818.0
    9-15 1983 Ковель 18.0
    9-15 1983 Ковель 18.0
    9-15Шугалей-Говтва518.0
    9-15 1998 КМС Киев НАУ18.0
    9-15 1998 КМС Харьков 18.0
    21-25Гегедюш-Белоенко2012.0
    1971 Ужгород  
    1993 Мукачево  
    16-20Качур-Киш1814.5
    1988 Ужгород  
    Ужгород  
    16-20Лемиш-Шаров1714.5
    1979 Ужгород  
    1987 Ужгород  
    16-20Ньорба-Дешко1514.5
    1989 Ужгород  
    1966 Ужгород  
    21-25Сурмай-Башмарин1912.0
    1980 Ужгород  
    1980 Ужгород  
    16-20Чамбула-Грановский914.5
    1995 Луцк  
    1988 Ковель