Командний (парний) Чемпіонат України серед чоловіків та жінок "Снукер" 2019



10-12 травня 2019 року, м.Львів



1. Мета та завдання


Змагання проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, виявлення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.
Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2019 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту (далі – Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

2. Керівництво змаганнями



Керівництво змаганнями здійснює Міністерство молоді та спорту України та Національна федерація "Федерація спортивного більярду України" (далі - Федерація).Генеральний партнер змагань: Більярдний клуб «SNOOKER LVIV»
Онлайн трансляції: ФСБУ

Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на головну суддівську колегію:

Головний суддя змагань: Тетяна Веккер                    

Питання, які не ввійшли в дане положення, а також пов´язані зі змінами формату, умов і порядку проведення турніру та інші, вирішуються організаторами і Суддівською колегією змагань.

Організатори змагань залишають за собою право вносити зміни в дане положення.

3. Учасники змагань



До участі у змаганнях допускаються всі бажаючі спортсмени.

4. Фінансування



Витрати, пов’язані з відрядженням спортсменів (проїзд в обох напрямках, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають.

5. Формат проведення змагань

 

Основний етап (плей-офф)
Зустрічі проходять з 5 фреймів до 3 перемог

Формат турніру і матчів може бути змінений в залежності від кількості учасників.

Спортсмен повинен бути присутнім в місці проведення змагань за 30 хвилин до початку його зустрічі.
Кожному спортсмену дається 5 хвилин розминки за столом перед початком зустрічі. У разі запізнення на гру, гравець зобов’язаний розпочати зустріч без розминки. Запізнення більше ніж на 15 хвилин – зараховується автоматична поразка.

6. Правила

 

Всі матчі проходять з 5 фреймів.

Перший фрейм грають між собою спортсмени №1 кожної команди.

Другий фрейм грають між собою спортсмени №2 кожної команди.

Третій фрейм грають команди в повному складі.

За допомогою жереба визначається команда, яка починає фрейм.

Підходи до столу для виконання удару виконуються по черзі. Послідовність ударів, хто за ким виконує удар в команді, визначається на початку кожного фрейма і не може бути змінена командою до закінчення фрейму.

При побудові серії ударів виконуються гравцями по черзі один за одним.

Якщо після удару гравця оголошено фол і міс, то повторний удар виконує гравець, який сфолив.

У разі якщо був фол і вимога продовжувати грати далі з позиції, яка склалася після фолу, то продовжує інший гравець команди. При цьому гравець який передав право на удар - пропустив свій удар, і наступний удар його команди буде виконувати партнер.

Якщо був фол за гру не в чергу то партнер порушника може втратити свою чергу удару.

Четвертий фрейм грає №1 однієї команди з №2 інший.

П'ятий фрейм грає №2 однієї команди з №1 інший.

7. Заявки


Заявка на змагання подається спортсменом в режимі онлайн на сайті Федерації, шляхом заповнення спеціалізованої форми (див. внизу сторінки).

У випадку  відсутності можливості заповнення форми Заявки онлайн, Заявка надсилається на електронну пошту Головного судді  (k12006@ukr.net), або в екстреному випадку за тел.: (050) 715-50-48.


У формі заявки ОБОВ’ЯЗКОВО повинна бути вказана наступна інформація:
- Прізвище, Ім’я спортсмена;
- Дата народження спортсмена;
- область (місто) України, яку представляє спортсмен;
- спортивне звання спортсмена;
- найвищий брейк на тренуванні;
- найвищий брейк на змаганнях ФСБУ;
- спортивні досягнення спортсмена (завойовані призові місця на змаганнях тощо);
- ОБОВ’ЯЗКОВО прикріплене до Заявки, окремим файлом, якісне, кольорове фото (для формування особистої картки спортсмена).

Реєстрація на змагання закінчується 9 травня 2019 року о 18:00. Форма подачі Заявки онлайн після вказаного часу блокується. До початку змагань Головна суддівська колегія, на основі отриманих Заявок, формує турнірну сітку. Тільки після відкриття змагань спортсмени зможуть побачити сітку.

Примітка: у тому випадку, якщо спортсмен подав онлайн Заявку, але за особистими, чи будь-якими іншими причинами не може прийняти участь у змаганнях, то він може відкликати свою Заявку на участь в режимі онлайн або за тел.: (050) 715-50-48 до вказаної дати закінчення реєстрації на сайті.



УВАГА!
Після закінчення реєстрації на сайті, спортсменам забороняється телефонувати організаторам з питання  про включення до списку числа учасників змагання! Спортсмен-снукерист зобов’язаний вміти своєчасно планувати свою життєдіяльність та керувати своїм часом, цінити як свій, так і час інших учасників змагання, організаторів змагання. Не марнуйте свого часу!


8. Форма одягу


Для спортсменів: однотонна сорочка, однотонні брюки, однотонне взуття, жилет.
Для спортсменів, які грають в олімпійці краватка-метелик обов’язково.


9. Благодійні внески



Сума благодійних внесків складає:
команда чоловіків - 600 грн.
команда  жінок, юнаків та дівчат (до 14 років), ветеранів (від 60 років) - 300 грн.

10. Програма змагань

 

10 травня 2019 р.

День приїзду учасників чоловіків, збори представників, суддів.


11 травня 2019 р.
12.00 – 20.00 відбіркові змагання

12 травня 2019 р.
10.00 – 14.00 відбіркові змагання, плей-офф
14.00 – 18.00 півфінальні зустрічі та фінал.

Розклад матчів може змінюватися в залежності від кількості учасників.


11. Нагородження та призовий фонд

 


Переможці та призери чемпіонату нагороджуються грамотами та медалями.
Призовий фонд формується:
5 000 грн + 70% благодійних внесків учасників змагань.

Розподіл призового фонду
1 місце — 35 %
2 місце — 20 %
3-4 місце — по 10 %
5-8 місце — по 5 %

Найвищий брейк — 5%
У разі, якщо на турнір буде заявлено менше 18-ти учасників, призовий фонд буде розподілено на чотири призових місця.

12. Місце проведення змагань




БК «Snooker Lviv»
м. Львів , вул. Кульпарківська, 230
тел. 097 014 7147

13. Розміщення


www.booking.com

# Player г.р.зв.City жерPlacePoints
St. Petersburh Іванів-Іванів   13-1636.0
1 1975 Червоноград  13-1636.0
2 1949 Червоноград  13-1636.0
St. Petersburi Байдала-Волошинов   9-1254.0
3 2006 Львов  9-1254.0
4 2007 Львов  9-1254.0
St. Petersburj Вишневський-Казаков   11000.0
5 1998 МС Червоноград  11000.0
6 2004 КМС Днепр  11000.0
St. Petersburk Делятинський-Васьковський   5-6146.0
7 1961 КМС Обухов  5-6146.0
8 1965 Львов  5-6146.0
St. Petersburl Корягин-Петраш   2500.0
9 1983 МС Киев  2500.0
10 1978 МС Киев  2500.0
St. Petersburm Кривко-Самсонов   9-1254.0
11 1986 КМС Львов  9-1254.0
12 1983 Львів  9-1254.0
St. Petersburn Малахова-Петрушка   9-1254.0
13 2001 КМС Тернопіль  9-1254.0
14 1998 Тернопіль  9-1254.0
St. Petersburo Мостюк-Аниканов   9-1254.0
15 1988 Одесса  9-1254.0
16 1984 Одесса  9-1254.0
St. Petersburp Петросов-Івасів   3-4263.0
17 1986 Львов  3-4263.0
18 1990 МС Львов  3-4263.0
St. Petersburq Пона-Петрусь   7-886.0
19 1961 Червоноград  7-886.0
20 1956 Червоноград  7-886.0
St. Petersburr Савицький-Сеник   5-6146.0
21 1974 Тернопіль  5-6146.0
22 1997 Тернопіль  5-6146.0
St. Petersburs Семко-Хачатрян   3-4263.0
23 1995 КМС Львов  3-4263.0
24 1992 Львів  3-4263.0
St. Petersburt Шаванов-Кусень   7-886.0
25 1993 Тернопіль  7-886.0
26 1982 Тернопіль  7-886.0
116#1
98#2
1
3
512#3
0
3
134#4
1
3
314#5
116#6
3
0
710#7
3
1
152#8
#9
0
3
loser to #20
#10
3
0
loser to #19
#11
0
3
loser to #18
#12
3
1
loser to #17
#13
Place 13
#14
3
1
Place 13
#15
Place 13
#16
Place 13
#17
3
0
Place 9
#18
3
1
Place 9
#19
2
3
Place 9
#20
2
3
Place 9
#21
1
3
loser to #25
#22
3
2
loser to #26
#23
3
0
Place 7
#24
3
0
Place 7
#25
0
3
Place 5,
winner to #28
#26
0
3
Place 5,
winner to #27
#27
3
1
Semifinal
#28
3
0
Semifinal
#29
0
3
Final
noplayer Asasbplayer B

Final

Semifinal

Losers bracket, stage 4

Losers bracket, stage 3

Winners bracket, stage 2

Losers bracket, stage 2

Losers bracket, stage 1

Winners bracket, stage 1

First round

R1  2 1 3
R1  2.1 1 0
R1  2.2 0 1
R1  2.3 0 1
R1  2.4 0 1
R1  3 0 3
R1  3.1 0 1
R1  3.2 0 1
R1  3.3 0 1
R1  4 1 3
R1  4.1 0 1
R1  4.2 0 1
R1  4.3 1 0
R1  4.4 0 1
R1  6 3 0
R1  6.1 1 0
R1  6.2 1 0
R1  6.3 1 0
R1  7 3 1
R1  7.1 1 0
R1  7.2 3 0
R1  7.3 0 1
R1  7.4 1 0
WB1  9 0 3
WB1  9.1 0 1
WB1  9.2 0 1
WB1  9.3 0 1
WB1  10 3 0
WB1  10.1 1 0
WB1  10.2 1 0
WB1  10.3 1 0
WB1  11 0 3
WB1  11.1 0 1
WB1  11.2 0 1
WB1  11.3 0 1
WB1  12 3 1
WB1  12.1 0 1
WB1  12.2 1 0
WB1  12.3 1 0
WB1  12.4 1 0
LB1  14 3 1
LB1  14.1 1 0
LB1  14.2 0 1
LB1  14.3 1 0
LB1  14.4 1 0
LB2  17 3 0
LB2  17.1 1 0
LB2  17.2 1 0
LB2  17.3 1 0
LB2  18 3 1
LB2  18.1 1 0
LB2  18.2 0 1
LB2  18.3 1 0
LB2  18.4 1 0
LB2  19 2 3
LB2  19.1 0 1
LB2  19.2 0 1
LB2  19.3 1 0
LB2  19.4 1 0
LB2  19.5 0 1
LB2  20 2 3
LB2  20.1 1 0
LB2  20.2 1 0
LB2  20.3 0 1
LB2  20.4 0 1
LB2  20.5 0 1
WB2  21 1 3
WB2  21.1 0 1
WB2  21.2 1 0
WB2  21.3 0 1
WB2  21.4 0 1
WB2  22 3 2
WB2  22.1 0 1
WB2  22.2 0 1
WB2  22.3 1 0
WB2  22.4 1 0
WB2  22.5 1 0
LB3  23 3 0
LB3  23.1 1 0
LB3  23.2 1 0
LB3  23.3 1 0
LB3  24 3 0
LB3  24.1 1 0
LB3  24.2 1 0
LB3  24.3 1 0
LB4  25 0 3
LB4  25.1 0 1
LB4  25.2 0 1
LB4  25.3 0 1
LB4  26 0 3
LB4  26.1 0 1
LB4  26.2 0 1
LB4  26.3 0 1
SF  27 3 1
SF  27.1 1 0
SF  27.2 1 0
SF  27.3 0 1
SF  27.4 1 0
SF  28 3 0
SF  28.1 1 0
SF  28.2 1 0
SF  28.3 1 0
29 0 3
29.1 0 1
29.2 0 1
29.3 0 1
Игрок  макс.  все брейки  всего  Σ Ø
44 42 2 86  43.00
41 1 41  41.00
Place Player г.р.зв.City Points
1Вишневський-Казаков111000.0
1 1998 МС Червоноград 1000.0
1 2004 КМС Днепр 1000.0
2Корягин-Петраш12500.0
2 1983 МС Киев 500.0
2 1978 МС Киев 500.0
3-4Петросов-Івасів7263.0
3-4 1986 Львов 263.0
3-4 1990 МС Львов 263.0
3-4Семко-Хачатрян8263.0
3-4 1995 КМС Львов 263.0
3-4 1992 Львів 263.0
5-6Делятинський-Васьковський4146.0
5-6 1961 КМС Обухов 146.0
5-6 1965 Львов 146.0
5-6Савицький-Сеник9146.0
5-6 1974 Тернопіль 146.0
5-6 1997 Тернопіль 146.0
7-8Пона-Петрусь186.0
7-8 1961 Червоноград 86.0
7-8 1956 Червоноград 86.0
7-8Шаванов-Кусень586.0
7-8 1993 Тернопіль 86.0
7-8 1982 Тернопіль 86.0
9-12Байдала-Волошинов254.0
9-12 2006 Львов 54.0
9-12 2007 Львов 54.0
9-12Кривко-Самсонов654.0
9-12 1986 КМС Львов 54.0
9-12 1983 Львів 54.0
9-12Малахова-Петрушка1054.0
9-12 2001 КМС Тернопіль 54.0
9-12 1998 Тернопіль 54.0
9-12Мостюк-Аниканов354.0
9-12 1988 Одесса 54.0
9-12 1984 Одесса 54.0
13-16Іванів-Іванів1336.0
13-16 1975 Червоноград 36.0
13-16 1949 Червоноград 36.0