Командний (парний 2*2) чемпіонат України з вільної піраміди 2019

21-25 червня 2019 року, м. Ужгород

  1. Мета та завдання

Командний (парний 2*2) чемпіонат України з вільної піраміди 2019 Змагання проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, виявлення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.

Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2019 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту (далі – Правила), що не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

  1. Керівництво змаганнями

Керівництво змаганнями здійснює Міністерство молоді та спорту України і Національна федерація "Федерація спортивного більярду України" (далі - Федерація). Генеральний партнер змагань більярдний клуб «Buffalo Ungvar»

Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на головну суддівську колегію:

Головний суддя: Олександр Білевич
                   

Питання, які не ввійшли в дане положення, а також пов´язані зі змінами формату, умов і порядку проведення турніру та інші, вирішуються організаторами і Суддівською колегією змагань.

Організатори змагань залишають за собою право вносити зміни в дане положення.

  1. Учасники чемпіонату.

До участі у чемпіонаті України допускаються тільки ті спортсмени, що пройшли попередній відбір через обласні змагання, які проводять на регіональному рівні обласні відокремлені підрозділи ФСБУ. Спортсмени, що не включені в заявку обласного відокремленого підрозділу ФСБУ, до участі в чемпіонаті допущені не будуть.

Спортсмени з тих областей України, в яких:
- відсутній обласний відокремлений підрозділ ФСБУ,
- припинено роботу обласного відокремленого підрозділу ФСБУ,
- у зв’язку з невеликою кількістю спортсменів не проводяться регіональні відбіркові змагання

подають заявки на участь в чемпіонаті особисто.

В заявку відокремленого підрозділу федерації можуть бути включені спортсмени, що не брали участь в регіональних відбіркових змаганнях. Такі спортсмени включаються в заявку на розсуд голови обласного відокремленого підрозділу ФСБУ за високі спортивні досягнення на міжнародній арені.

  1. Фінансування

Витрати, пов’язані з відрядженням спортсменів (проїзд в обох напрямках, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають

  1. Формат проведення чемпіонату.

Чемпіонат проходить в трьох категоріях: чоловічі пари, жіночі пари, змішані пари (мікст).

Перший етап. Кваліфікація.

В залежності від кількості учасників Суддівська колегія прийме рішення стосовно формату кваліфікації (групова система або система до двох поразок). Кваліфікація відбувається до визначення восьми кращих пар у чоловіків, та чотирьох у жінок й міксті.

Формат зустрічей кваліфікації: чоловіки до п’яти перемог, жінки та мікст – до чотирьох перемог.

Другий етап. Плей-оф.

З ¼ (⅛ ) фіналу у чоловіків, з 1/2 фіналу у жінок та міксті. Формат зустрічей – у чоловіків 1/4 та 1/2 – до 6 перемог, фінал – до 7. Жінки – до чотирьох перемог. Мікст – 1/2 фіналу – до 4 перемог, фінал – до п’яти.

Формат турніру і зустрічей може бути змінений в залежності від кількості учасників.

Спортсмен повинен бути присутнім в місці проведення змагань за 30 хвилин до початку його зустрічі.

Кожному спортсмену дається 5 хвилин розминки за столом перед початком зустрічі. У разі запізнення на гру, гравець зобов’язаний розпочати зустріч без розминки. Запізнення більше ніж на 15 хвилин – зараховується автоматична поразка.

Підходи до столу для виконання удару виконуються по черзі. Послідовність ударів, хто за ким виконує удар в команді, визначається на початку зустрічі і не може бути змінена.

  1. Заявки

Заявка на змагання подається спортсменом в режимі онлайн на сайті Федерації, шляхом заповнення спеціалізованої форми.

У випадку  відсутності можливості заповнення форми заявки онлайн, заявка надсилається на електронну пошту billiardnews.com.ua@gmail.com, або в екстреному випадку за тел.: (093) 183-66-33.

У формі заявки повинна бути вказана наступна інформація:

- Прізвище, Ім’я спортсмена;

- Дата народження спортсмена;

- область (місто) України, яку представляє спортсмен;

- спортивне звання;

- спортивні досягнення спортсмена (завойовані призові місця на змаганнях тощо);

Реєстрація на змагання закінчується 21 червня 2019 року о 18:00.

 

Примітка: у тому випадку, якщо спортсмен подав онлайн Заявку, але за особистими, чи будь-якими іншими причинами не може прийняти участь у змаганнях, то він може відкликати свою Заявку на участь в режимі онлайн або за тел.: (093)183-66-33 до вказаної дати закінчення реєстрації на сайті.

  1. Форма одягу

Однотонна сорочка, однотонні брюки, однотонне взуття, жилет.

  1. Благодійні внески

Сума благодійних внесків складає:

чоловіча пара – 1 000 грн.

жіноча пара – 800 грн.

змішана пара – 900 грн.

  1. Програма змагань

21 червня – день приїзду учасників чоловічого турніру.
12:00-20:00 – реєстрація учасників чоловічого турніру.
20:00 – жеребкування учасників чоловічого турніру.

22 червня. – день приїзду учасників жіночого турніру.
11:00 – 20:00. Кваліфікаційні змагання чоловічого турніру, реєстрація учасників жіночого турніру та міксту.
20:00 – жеребкування учасників жіночого турніру та міксту.

23 червня.
10:30 – урочисте відкриття чемпіонату України.
11:00 – 20:00. Кваліфікаційні змагання усіх трьох турнірів.

24 червня.
11:00 – 20:00. 1/8, 1/4 фіналу чоловічого турніру, 1/2 фіналу жіночого турніру та міксту.

25 червня.
11:00 – 18:00. 1/2, фінал чоловічого турніру, фінал жіночого турніру та міксту.

Розклад зустрічей може змінюватися в залежності від кількості учасників.

  1. Нагородження та призовий фонд

Переможці чемпіонату нагороджуються кубками, грамотами та медалями, призери – грамотами та медалями.

Призовий фонд складає:

Чоловіки: 10 000 грн. + 70% внесків.
Жінки: 5 000 грн. + 70% внесків.
Мікст: 100% внесків.

Розподіл призового фонду:
Чоловіки:
1. – 40%
2. – 20%
3-4 – по 10%
5-8 – по 5%.

Жінки та мікст:
1. – 50%
2. - 30%
3-4 – по 10%

  1. Місце проведення змагань

БК «Buffalo Ungvar»

м. Ужгород, вул. Тельмана, 2-г. Тел.: +38(050)5067341.

# Player г.р.зв.City OrganizationжерPlacePoints
finish matci Адамец-Ларков   5-820.0
1 1998 КМС Днепр  5-820.0
2 2009 КМС Хмельницкий  5-820.0
finish matcj Галушко-Шаповал   9-1518.0
3 1996 КМС Харьков  9-1518.0
4 1985 Харьков  9-1518.0
finish matck Гегедюш-Белоенко    
5 1971 Ужгород  0.0
6 1993 Мукачево  0.0
finish matcl Гречин-Семко   9-1518.0
7 1976 КМС Львов  9-1518.0
8 1995 КМС Львів  9-1518.0
finish matcm Еленич-Гоменюк   9-1518.0
9 2004 МС Кропивницкий  9-1518.0
10 2003 МС Николаев  9-1518.0
finish matcn Зайченко-Непейпиво   9-1518.0
11 1999 КМС Житомир ЖДТУ 9-1518.0
12 2002 КМС Полтава  9-1518.0
finish matco Ибрагим - Головчак   9-1518.0
13 1988 Ужгород  9-1518.0
14 1981 Ужгород  9-1518.0
finish matcp Качур-Киш    
15 1988 Ужгород  0.0
16 Ужгород  0.0
finish matcq Клестов-Перкун   5-820.0
17 1997 МС Киев НУФВСУ 5-820.0
18 1987 МС Киев  5-820.0
finish matcr Коротя-Драгула   9-1518.0
19 1976 Ужгород  9-1518.0
20 1985 Ужгород  9-1518.0
finish matcs Лемиш-Шаров    
21 1979 Ужгород  0.0
22 1987 Ужгород  0.0
finish matct Мартин-Плешко   230.0
23 1984 КМС Львов  230.0
24 1987 Львов  230.0
finish matcu Мачтаков-Король   5-820.0
25 1978 Ужгород  5-820.0
26 1976 МСМК Одесса  5-820.0
finish matcv Ньорба-Дешко    
27 1989 Ужгород  0.0
28 1966 Ужгород  0.0
finish matcw Радионов-Смирнов   138.0
29 1986 МС Киев  138.0
30 1998 МС Житомир ЖДТУ 138.0
finish matcx Рыбалко - Руденко   3-424.0
31 2001 КМС Киев  3-424.0
32 1997 МСМК Днепр  3-424.0
finish matcy Саенко-Бондаренко   3-424.0
33 1990 Днепр  3-424.0
34 1993 Днепр  3-424.0
finish matcz Стадник-Мостовой   5-820.0
35 1999 КМС Днепр  5-820.0
36 1996 1юн Днепр  5-820.0
finish matda Сурмай-Башмарин    
37 1980 Ужгород  0.0
38 1980 Ужгород  0.0
finish matdb Федорук-Бабенко   9-1518.0
39 1983 Ковель  9-1518.0
40 1983 Ковель  9-1518.0
finish matdc Чамбула-Грановский    
41 1995 Луцк  0.0
42 1988 Ковель  0.0
finish matdd Шугалей-Говтва   9-1518.0
43 1998 КМС Киев НАУ 9-1518.0
44 1998 КМС Харьков  9-1518.0

Group A

111102120+m-mΔm+f-fΔfeff,% Place 
×4 : 14 : 14 : 14 : 04041631394.671
11 1 : 4×4 : 24 : 14 : 1312138570.332
10 1 : 42 : 4×4 : 24 : 02201110150.673
21 1 : 41 : 42 : 4×4 : 113-2813-529.334
20 0 : 41 : 40 : 41 : 4×04-4216-143.675

Group B

22212919+m-mΔm+f-fΔfeff,% Place 
×4 : 14 : 04 : 14 : 04041621496.001
22 1 : 4×3 : 44 : 14 : 0220129352.332
12 0 : 44 : 3×3 : 44 : 12201112-149.003
1 : 41 : 44 : 3×3 : 413-2915-629.004
19 0 : 40 : 41 : 44 : 3×13-2515-1025.005

Group C

313818+m-mΔm+f-fΔfeff,% Place 
×4 : 14 : 14 : 03031221095.001
13 1 : 4×4 : 14 : 121196364.002
1 : 41 : 4×4 : 312-1611-533.673
18 0 : 41 : 43 : 4×03-3412-88.334

Group D

714417+m-mΔm+f-fΔfeff,% Place 
×4 : 34 : 24 : 1303126688.671
14 3 : 4×4 : 14 : 0211115666.672
2 : 41 : 4×4 : 012-178-137.333
17 1 : 40 : 40 : 4×03-3112-112.334

Group E

561615+m-mΔm+f-fΔfeff,% Place 
×4 : 34 : 04 : 1303124891.671
3 : 4×4 : 14 : 2211117464.332
16 0 : 41 : 4×4 : 112-159-433.673
15 1 : 42 : 41 : 4×03-3412-88.334
0#1
5
1
Place 9
#2
5
4
Place 9
#3
1
5
Place 9
#4
5
2
Place 9
#5
5
0
Place 9
#6
3
5
Place 9
#7
2
5
Place 9
#8
0
5
Place 9
#9
3
6
Place 5
#10
6
0
Place 5
#11
6
0
Place 5
#12
4
6
Place 5
#13
6
1
Semifinal
#14
5
6
Semifinal
#15
2
7
Final
noplayer Asasbplayer B

Final

Semifinal

Quaterfinal

First round

Group A

Group B

Group C

Group D

Group E

grE  E1 4 3
grE  E2 4 1
grE  E3 4 1
grE  E4 4 1
grE  E5 4 0
grE  E6 2 4
grD  D1 2 4
grD  D2 0 4
grD  D3 1 4
grD  D4 4 1
grD  D5 4 0
grD  D6 3 4
grC  C1 4 1
grC  C2 1 4
grC  C3 4 1
grC  C4 4 3
grC  C5 4 0
grC  C6 4 1
grB  B1 4 1
grB  B2 4 0
grB  B3 4 0
grB  B4 3 4
grB  B5 4 0
grB  B6 4 3
grB  B7 4 1
grB  B8 3 4
grB  B9 4 1
grB  B10 1 4
grA  A1 4 1
grA  A2 4 1
grA  A3 4 1
grA  A4 4 0
grA  A5 4 0
grA  A6 4 1
grA  A7 4 1
grA  A8 4 2
grA  A9 2 4
grA  A10 1 4
R1  1 5 1
R1  2 5 4
R1  3 1 5
R1  4 5 2
R1  5 5 0
R1  6 3 5
R1  7 2 5
R1  8 0 5
QF  9 3 6
QF  10 6 0
QF  11 6 0
QF  12 4 6
SF  13 6 1
SF  14 5 6
15 2 7
Place Player г.р.зв.City OrganizationPoints
1Радионов-Смирнов338.0
1 1986 МС Киев 38.0
1 1998 МС Житомир ЖДТУ38.0
2Мартин-Плешко1130.0
2 1984 КМС Львов 30.0
2 1987 Львов 30.0
3-4Рыбалко - Руденко124.0
3-4 2001 КМС Киев 24.0
3-4 1997 МСМК Днепр 24.0
3-4Саенко-Бондаренко2224.0
3-4 1990 Днепр 24.0
3-4 1993 Днепр 24.0
5-8Адамец-Ларков1020.0
5-8 1998 КМС Днепр 20.0
5-8 2009 КМС Хмельницкий 20.0
5-8Клестов-Перкун220.0
5-8 1997 МС Киев НУФВСУ20.0
5-8 1987 МС Киев 20.0
5-8Мачтаков-Король1220.0
5-8 1978 Ужгород 20.0
5-8 1976 МСМК Одесса 20.0
5-8Стадник-Мостовой620.0
5-8 1999 КМС Днепр 20.0
5-8 1996 1юн Днепр 20.0
9-15Галушко-Шаповал1418.0
9-15 1996 КМС Харьков 18.0
9-15 1985 Харьков 18.0
9-15Гречин-Семко1318.0
9-15 1976 КМС Львов 18.0
9-15 1995 КМС Львів 18.0
9-15Еленич-Гоменюк718.0
9-15 2004 МС Кропивницкий 18.0
9-15 2003 МС Николаев 18.0
9-15Зайченко-Непейпиво418.0
9-15 1999 КМС Житомир ЖДТУ18.0
9-15 2002 КМС Полтава 18.0
9-15Ибрагим - Головчак2118.0
9-15 1988 Ужгород 18.0
9-15 1981 Ужгород 18.0
9-15Коротя-Драгула1618.0
9-15 1976 Ужгород 18.0
9-15 1985 Ужгород 18.0
9-15Федорук-Бабенко818.0
9-15 1983 Ковель 18.0
9-15 1983 Ковель 18.0
9-15Шугалей-Говтва518.0
9-15 1998 КМС Киев НАУ18.0
9-15 1998 КМС Харьков 18.0
21-25Гегедюш-Белоенко2012.0
1971 Ужгород  
1993 Мукачево  
16-20Качур-Киш1814.5
1988 Ужгород  
Ужгород  
16-20Лемиш-Шаров1714.5
1979 Ужгород  
1987 Ужгород  
16-20Ньорба-Дешко1514.5
1989 Ужгород  
1966 Ужгород  
21-25Сурмай-Башмарин1912.0
1980 Ужгород  
1980 Ужгород  
16-20Чамбула-Грановский914.5
1995 Луцк  
1988 Ковель