Чемпіонат України 2019 «Динамічна піраміда»
серед чоловіків і жінок 
22-26 серпня 2019 р.                                                 місто Вінниця

 

1. Цілі і завдання

Змагання проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, визначення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.

Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2019 рік за чинними на території України правилами змагань з більярдного спорту «Піраміда» (далі - Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту «Піраміда».

 

2. Керівництво змаганнями

Керівництво змаганнями здійснює Міністерство молоді та спорту України та Національна федерація "Федерація спортивного більярду України" (далі - Федерація).

Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на головну суддівську колегію.

 

3. Учасники змагань

У Чемпіонаті України можуть брати участь спортсмени - члени відокремлених підрозділів ФСБУ, які є членами ФСБУ, до участі в змаганнях в установленому порядку допускаються спортсмени, які представляють інші громадські організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної спрямованості.

До участі в Чемпіонаті України допускаються в установленому порядку, тільки ті спортсмени, які пройшли попередній відбір через обласні змагання - змагання, які проводить на регіональному рівні обласний відокремлений підрозділ Федерації спортивного більярду України.

В Заявку для участі в Чемпіонаті України можуть бути включені як спортсмени-члени Федерації, так і спортсмени, що представляють інші громадські організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної спрямованості, але тільки в тому випадку, якщо вони пройшли попередній відбір через обласні змагання. Спортсмени, які не включені в Заявку обласного відокремленого підрозділу ФСБУ, до участі в Чемпіонаті допущені не будуть.

Спортсмени з тих областей України, в яких:

- Відсутній обласний відокремлений підрозділ Федерації спортивного більярду України;

- Припинено роботу обласного відокремленого підрозділу Федерації спортивного більярду України;

- У зв'язку з невеликою кількістю спортсменів в області не проводяться регіональні відбіркові змагання

подають Заявки на участь в Чемпіонаті особисто.

В Заявку відокремленого підрозділу Федерації можуть бути включені спортсмени, які не брали участь в регіональних відбіркових змаганнях. Такі спортсмени, включаються в Заявку на розсуд голови обласного відокремленого підрозділу Федерації за високі спортивні/громадські досягнення на міжнародній арені з більярдного спорту.

Організатор змагань може відмовити в праві участі в змаганнях або дискваліфікувати будь-якого гравця, який:

- порушив дане положення (положення про змагання)

- допустив в адресу Організатора, представників Організатора, суддів, спонсорів, інших гравців публічні образи, грубі висловлювання.

- за неспортивну поведінку.

- відмовився від фото/відео зйомок та інтерв'ю.

- вживав алкогольні напої.

- за куріння протягом матчу.

Обов'язковою умовою є сприяння популяризації більярдного спорту Піраміда, і на прохання Організатора брати участь в фото/відео зйомках та інтерв'ю.

 

 4. Фінансування

Витрати, пов'язані з відрядженням спортсменів (проїзд в обидва кінці, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають.

 

5. Формат проведення змагань

Чемпіонат, серед чоловіків проводиться в 2 етапи:

В основному етапі без участі в кваліфікаційному відборі беруть участь 8 найкращих спортсменів, згідно рейтингу ФСБУ, а також 8 спортсменів які пройдуть кваліфікацію.

Пари для матчів олімпійки визначаються наступним чином:

- спортсмени, які пройшли кваліфікаційний відбір по «нижній» сітці, тягнуть жереб для участі в олімпійці;

1. Кваліфікація (сітка “double elimination” до 2-х поразок)

Зустрічі проходять з 7 партій до 4 перемог чоловіки

Зустрічі проходять з 5 партій до 3 перемог жінки

Не зіграний матч або вибування учасника після початку турніру
Якщо з яких-небудь причин, учасник не зіграв матч, суперникам зараховується перемога в матчі.

2. Основний етап

В основному етапі турніру приймають участь “сіяні” гравці (вісім кращих згідно рейтингу), а також вісім учасників, які пройдуть кваліфікацію.
У разі, якщо на турнір буде заявлено менше 18-ти учасників, то в плей-офф будуть “посіяні” чотири гравці за рейтингом.
Формат - сітка до однієї поразки (плей-офф).

Основний етап (олімпійка) чоловіки

1/8 фіналу - з 9-ти партій до 5-х перемог.

1/4 фіналу - з 9-ти партій до 5-х перемог.

1/2 фіналу - з 9-ти партій до 5-х перемог.

Фінал - з 11-ти партій до 6-х перемог.

Всі учасниці жінки - грають в загальній кваліфікацій  (сітка “double elimination” до 2-х поразок з виходом в олімпійку) 

 “double elimination” з 5-ти партій до 3-х перемог.

1/2 фіналу - з 7-ти партій до 4-х перемог.

Фінал - з 7-ти партій до 4-х перемог.

Формат змагань і матчів може бути змінений в залежності від кількості учасників.

Жеребкування на Чемпіонат здійснюється по рейтингу ФСБУ.

Якщо спортсмена немає в рейтингу ФСБУ, то жеребкування здійснюється по прізвищу в алфавітному порядку.

Спортсмен повинен бути присутнім в місці проведення змагань за 30 хвилин до початку його зустрічі.

 

Кожному спортсменові надається 5 хвилин розминки на столі перед початком зустрічі.

У разі запізнення на гру, спортсмен зобов'язаний розпочати зустріч без розминки.

Якщо час початку зустрічі призначено заздалегідь і зазначено в розкладі, учасник повинен зареєструватися у головного секретаря не менше ніж за 15 хвилин до призначеного часу. При відсутності учасника в призначений час йому зараховується поразка в партії відразу після оголошення про початок зустрічі суддею біля столу, а при запізненні більш ніж на 15 хвилин - поразка в зустрічі за неявку.

 

7. Заявки

Заявка на змагання подається керівником обласного відокремленого підрозділу/спортсменом в режимі онлайн на сайті ФСБУ, шляхом заповнення спеціалізованої форми.

Крім заповненої форми подаються такі документи:

іменні заявки, завірені печаткою та підписом керівництва структурних підрозділів Автономної Республіки Крим, областей/міст, мм. Києва та Севастополя і лікарем фізкультурно-спортивного диспансеру, копія паспорта, класифікаційні книжки, страхові поліси, довідка з місця проживання з фотографією, що підтверджують особу спортсменів.

 

У разі відсутності можливості заповнення форми Заявки онлайн, заявка направляється на електронну пошту головного судді змагань (referee@billiard.net.ua), або в екстреному випадку по тел.: (050) 715-50-48.

У формі заявки ОБОВ'ЯЗКОВО повинна бути вказана наступна інформація:

- прізвище, ім'я спортсмена;

- дата народження спортсмена;

- область (місто) України (світу), яку представляє спортсмен;

- спортивне звання спортсмена;

- спортивні досягнення спортсмена (завойовані призові місця на змаганнях і т.п.);

- ОБОВ'ЯЗКОВО прикріплене до Заявки, окремим файлом, якісне, кольорове фото (для формування особової картки спортсмена).

 

Реєстрація на змагання закінчується 21 серпня о 18:00. Форма подачі Заявки онлайн після зазначеного часу блокується. До початку змагань Головна суддівська колегія, на основі отриманих Заявок, формує турнірну сітку.

 

8. Форма одягу

Для чоловіків: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна класична сорочка, однотонний костюмний жилет, темні класичні туфлі.

Для спортсменів, які грають в олімпійці краватка-метелик обов'язкова.

Для жінок: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна сорочка або блузка, однотонний костюмний жилет, темні класичні туфлі.

Одяг учасників повинен бути акуратним і охайним. Сорочка (блузка) повинна бути заправлена ​​в брюки.

Головний суддя має право не допустити до участі в Чемпіонаті спортсменів, які не дотримуються встановленої форми одягу.

 

9. Благодійні внески

Сума благодійних внесків становить:

для чоловіків - 500 грн.

для жінок, юнаків та дівчат (до 14 років), ветеранів (від 60 років) - 400 грн.

 

10. Програма змагань

22 серпня 2019

День приїзду учасників чоловіків, збори представників, суддів.

18-00 - 20:00 - Проходитиме суддівський семінар для підвищення категорій суддів.

23 серпня 2019

День приїзду учасниць жінок.

10:00 - 20:00 - кваліфікація чоловіки

24 серпня 2019

10:00 - 10:30 - церемонія відкриття змагань

10:30 - 20:00 - кваліфікація чоловіки, основний етап жінки

20:00 - жеребкування в основній єтап чоловіки (вісім кращих згідно рейтингу присутність  обов’язкова)

25 серпня 2019

10:30 - 20:00 - основний етап змагань

26 серпня 2019

10:00 - 12:00 - півфінали

12:00 - 15:00 - фінали

15:00 - церемонія нагородження

Розклад матчів може змінюватися, в залежності від кількості учасників Чемпіонату.

 

11. Нагородження та призовий фонд

Переможці та призери чемпіонату нагороджуються грамотами та медалями.

Призовий фонд турніру формується із 70% від суми вступних внесків + 10.000 гривень (чоловіки), + 5.000 гривень (жінки) та розподіляється наступним чином:

 

чоловіки

1 – 25%

2 – 15%

3-4 – по 10%

5-8 – по 5%

9-16 - по 2,5%

 

жінки

1 місце — 35%

2 місце — 25 %

3-4 місце — по 10 %

5-8 місце — по 5%
У разі, якщо на турнір буде заявлено менше 18-ти учасників, призовий фонд буде розподілено на чотири призових місця.
 На церемонії нагородження зобов'язані бути присутніми спортсмени, які посіли 1-4 місця.

У разі відсутності на церемонії нагородження, спортсмен штрафується на суму призових грошей і зменшення рейтингових балів.

 

12. Місце проведення змагань 

Більярдний клуб «Еліт-Профі» - чоловіки

Місцезнаходження: м. Вінниця, проспект Космонавтів, 8

 

Більярдний клуб "Анастасія" - жінки

Місцезнаходження: м. Вінниця, вул. Пирогова, 39

Телефон для довідок: +38(067)432-87-25 - Анатолій Менюк - Голова Відокремленого підрозділу ФСБУ в Вінницькій області 

 
 

Дане положення є запрошенням на змагання.

Організатор Чемпіонату залишає за собою право вносити зміни до даного  Положення про змагання.

# Player г.р.зв.City жерPlacePoints
1 1978 Винница 240.0
2 Винница 259-1223.0
3 1997 Харьков 2633-4811.0
4 Винница 2725-3215.0
5 Винница 2825-3215.0
6 1982 Одесса 29×0.0
7 1989 КМС Одесса 2233-4811.0
8 2000 Одесса 10.0
9 1987 Винница 3025-3215.0
10 1986 Винница 109-1223.0
11 2002 КМС Кропивницкий 120.0
12 1983 Львов 813-1621.0
13 2000 КМС Одесса 30.0
14 1987 Донецьк 3117-2419.0
15 1987 Винница 3233-4811.0
16 2004 2 Запорожье 1949-543.0
17 1988 Винница 3333-4811.0
18 Винница 3413-1621.0
19 2004 Винница 3533-4811.0
20 1969 Винница 517-2419.0
21 1966 Винница 3625-3215.0
22 2009 Черновцы 1849-543.0
23 1967 Винница 37×0.0
24 1997 КМС Киев 717-2419.0
25 Винница 3833-4811.0
26 1987 Жмеринка 399-1223.0
27 Винница 4033-4811.0
28 1985 Винница 4125-3215.0
29 1996 Винница 149-1223.0
30 2002 КМС Львов 20.0
31 2009 КМС Хмельницкий 617-2419.0
32 1983 1 Винница 2333-4811.0
33 1945 МС Шаргород 2017-2419.0
34 Винница 4233-4811.0
35 1987 КМС Винница 110.0
36 2008 КМС Днепр 2149-543.0
37 1989 Винница 4333-4811.0
38 1997 Сумы 440.0
39 1995 КМС Одесса 1313-1621.0
40 Винница 4513-1621.0
41 1988 Киев 4633-4811.0
42 1991 Черновцы 4717-2419.0
43 Винница 4833-4811.0
44 1974 Одесса 4949-543.0
45 1979 Черновцы 5025-3215.0
46 1990 КМС Одесса 1725-3215.0
47 2002 КМС Черновцы 40.0
48 1984 Винница 5133-4811.0
49 1991 Винница 15×0.0
50 1978 Киев 5249-543.0
51 1993 Одесса 1617-2419.0
52 1993 Одесса 925-3215.0
53 1978 Винница 5317-2419.0
54 Жмеринка 5449-543.0
164#1
3332#2
3
4
1748#3
3
4
4916#4
1
4
956#5
4124#6
3
4
2540#7
4
3
578#8
560#9
3728#10
4
2
2144#11
0
4
5312#12
3
4
1352#13
4
1
4520#14
3
4
2936#15
-1
0
614#16
362#17
3530#18
2
4
1946#19
2
4
5114#20
0
4
1154#21
4
0
4322#22
4
3
2738#23
1
4
596#24
758#25
3926#26
4
3
2342#27
4
0
5510#28
1550#29
4
2
4718#30
4
1
3134#31
3
4
632#32
#33
4
0
loser to #80
#34
1
4
loser to #79
#35
2
4
loser to #78
#36
4
1
loser to #77
#37
4
3
loser to #76
#38
0
4
loser to #75
#39
0
4
loser to #74
#40
0
4
loser to #73
#41
0
-1
loser to #72
#42
2
4
loser to #71
#43
4
3
loser to #70
#44
1
4
loser to #69
#45
4
2
loser to #68
#46
2
4
loser to #67
#47
3
4
loser to #66
#48
3
4
loser to #65
#49
Place 49
#50
4
3
Place 49
#51
Place 49
#52
Place 49
#53
Place 49
#54
1
4
Place 49
#55
3
4
Place 49
#56
Place 49
#57
Place 49
#58
1
4
Place 49
#59
0
4
Place 49
#60
Place 49
#61
Place 49
#62
Place 49
#63
4
2
Place 49
#64
Place 49
#65
0
4
Place 33
#66
0
-1
Place 33
#67
4
1
Place 33
#68
3
4
Place 33
#69
4
0
Place 33
#70
4
3
Place 33
#71
4
3
Place 33
#72
-1
0
Place 33
#73
2
4
Place 33
#74
3
4
Place 33
#75
3
4
Place 33
#76
0
-1
Place 33
#77
1
4
Place 33
#78
0
4
Place 33
#79
4
3
Place 33
#80
4
0
Place 33
#81
4
3
loser to #100
#82
1
4
loser to #99
#83
0
4
loser to #98
#84
2
4
loser to #97
#85
4
0
loser to #104
#86
4
1
loser to #103
#87
1
4
loser to #102
#88
3
4
loser to #101
#89
4
1
Place 25
#90
2
4
Place 25
#91
1
4
Place 25
#92
4
2
Place 25
#93
3
4
Place 25
#94
4
0
Place 25
#95
4
3
Place 25
#96
2
4
Place 25
#97
4
1
Place 17
#98
4
1
Place 17
#99
1
4
Place 17
#100
4
3
Place 17
#101
4
3
Place 17
#102
4
2
Place 17
#103
4
1
Place 17
#104
1
4
Place 17
#105
4
1
loser to #115
#106
2
4
loser to #116
#107
4
3
loser to #113
#108
3
4
loser to #114
#109
0
4
Place 13
#110
4
0
Place 13
#111
0
4
Place 13
#112
1
4
Place 13
#113
0
4
Place 9,
Winner draw to final stage
#114
4
2
Place 9,
Winner draw to final stage
#115
4
0
Place 9,
Winner draw to final stage
#116
3
4
Place 9,
Winner draw to final stage
#117
#118
#119
#120
noplayer Asasbplayer B

Quaterfinal

Losers bracket, stage 6

Losers bracket, stage 5

Winners bracket, stage 3

Losers bracket, stage 4

Losers bracket, stage 3

Winners bracket, stage 2

Losers bracket, stage 2

Losers bracket, stage 1

Winners bracket, stage 1

First round

R1  2 3 4
R1  3 3 4
R1  4 1 4
R1  6 3 4
R1  7 4 3
R1  10 4 2
R1  11 0 4
R1  12 3 4
R1  13 4 1
R1  14 3 4
R1  15 -1 0
R1  18 2 4
R1  19 2 4
R1  20 0 4
R1  21 4 0
R1  22 4 3
R1  23 1 4
R1  26 4 3
R1  27 4 0
R1  29 4 2
R1  30 4 1
R1  31 3 4
WB1  33 4 0
WB1  34 1 4
WB1  35 2 4
WB1  36 4 1
WB1  37 4 3
WB1  38 0 4
WB1  39 0 4
WB1  40 0 4
WB1  41 0 -1
WB1  42 2 4
WB1  43 4 3
WB1  44 1 4
WB1  45 4 2
WB1  46 2 4
WB1  47 3 4
WB1  48 3 4
LB1  50 4 3
LB1  54 1 4
LB1  55 3 4
LB1  58 1 4
LB1  59 0 4
LB1  63 4 2
LB2  65 0 4
LB2  66 0 -1
LB2  67 4 1
LB2  68 3 4
LB2  69 4 0
LB2  70 4 3
LB2  71 4 3
LB2  72 -1 0
LB2  73 2 4
LB2  74 3 4
LB2  75 3 4
LB2  76 0 -1
LB2  77 1 4
LB2  78 0 4
LB2  79 4 3
LB2  80 4 0
WB2  81 4 3
WB2  82 1 4
WB2  83 0 4
WB2  84 2 4
WB2  85 4 0
WB2  86 4 1
WB2  87 1 4
WB2  88 3 4
LB3  89 4 1
LB3  90 2 4
LB3  91 1 4
LB3  92 4 2
LB3  93 3 4
LB3  94 4 0
LB3  95 4 3
LB3  96 2 4
LB4  97 4 1
LB4  98 4 1
LB4  99 1 4
LB4  100 4 3
LB4  101 4 3
LB4  102 4 2
LB4  103 4 1
LB4  104 1 4
WB3  105 4 1
WB3  106 2 4
WB3  107 4 3
WB3  108 3 4
LB5  109 0 4
LB5  110 4 0
LB5  111 0 4
LB5  112 1 4
LB6  113 0 4
LB6  114 4 2
LB6  115 4 0
LB6  116 3 4
QF  117
QF  118
QF  119
QF  120
Place Player г.р.зв.City Points
9-12 Винница 23.0
9-12 1986 Винница 23.0
9-12 1987 Жмеринка 23.0
9-12 1996 Винница 23.0
13-16 1983 Львов 21.0
13-16 Винница 21.0
13-16 1995 КМС Одесса 21.0
13-16 Винница 21.0
17-24 1987 Донецьк 19.0
17-24 1969 Винница 19.0
17-24 1997 КМС Киев 19.0
17-24 2009 КМС Хмельницкий 19.0
17-24 1945 МС Шаргород 19.0
17-24 1991 Черновцы 19.0
17-24 1993 Одесса 19.0
17-24 1978 Винница 19.0
25-32 Винница 15.0
25-32 Винница 15.0
25-32 1987 Винница 15.0
25-32 1966 Винница 15.0
25-32 1985 Винница 15.0
25-32 1979 Черновцы 15.0
25-32 1990 КМС Одесса 15.0
25-32 1993 Одесса 15.0
33-48 1997 Харьков 11.0
33-48 1989 КМС Одесса 11.0
33-48 1987 Винница 11.0
33-48 1988 Винница 11.0
33-48 2004 Винница 11.0
33-48 Винница 11.0
33-48 Винница 11.0
33-48 1983 1 Винница 11.0
33-48 Винница 11.0
33-48 1989 Винница 11.0
33-48 1988 Киев 11.0
33-48 Винница 11.0
33-48 1984 Винница 11.0
49-54 2004 2 Запорожье 3.0
49-54 2009 Черновцы 3.0
49-54 2008 КМС Днепр 3.0
49-54 1974 Одесса 3.0
49-54 1978 Киев 3.0
49-54 Жмеринка 3.0
× 1982 Одесса  
× 1967 Винница  
× 1991 Винница  
1978 Винница  
2000 Одесса  
2002 КМС Кропивницкий  
2000 КМС Одесса  
2002 КМС Львов  
1987 КМС Винница  
1997 Сумы  
2002 КМС Черновцы