Кубок України 2019 з більярдного спорту “Комбінована піраміда”
серед чоловіків і жінок 
06-10 вересня 2019               
                                                                             місто Львів

 1. Мета і завдання

Кубок України 2019 з більярдного спорту “Комбінована піраміда” серед чоловіків і жінок (в подальшому – Змагання) проводиться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, визначення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.

Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2019 рік за чинними на території України правилами змагань з більярдного спорту «Піраміда» (далі - Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту «Піраміда».

 1. Керівництво змаганнями

Загальне керівництво організацією та проведенням змагань здійснють Міністерство молоді та спорту України та Федерація спортивного більярду України (далі - Федерація).

Керівництво та відповідальність за підготовку місць та безпосереднє проведення змагань покладається на більярдний клуб «ZOVEX», відокремлений підрозділ ФСБУ у Львівській області та Головну суддівську колегію, сформовану і затверджену Федерацією.

Головна суддівська колегія виконує свої повноваження згідно з діючими правилами з більярдного спорту, які відповідають міжнародним правилам, затверджені Федерацією та Міністерством України у справах сім'ї, молоді та спорту від 28 листопада 2001р. а також цього Положення.

У разі суперечок і розбіжностей остаточне рішення приймає Головна суддівська колегія.

Головний суддя – Ігор Ковтун, суддя МК.

Головний секретар – Олександр Білевич, суддя НК

Порядок підготовки споруд та дотримання безпеки учасників і глядачів при проведенні змагань.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.12.1998 року № 2025 "Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів": підготовка спортивних споруд покладається на їх власників (орендарів); контроль за підготовкою спортивних споруд та забезпеченням безпеки під час проведення змагань здійснюють Головні суддівські колегії, сформовані та затверджені Федерацією; власник (орендар) спортивної споруди не менш ніж за 4 години до початку змагань зобов'язаний подати в Головну суддівську колегію акт про його готовність до проведення змагань. Невиконання вимог, передбачених цим пунктом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань, тягне за собою відповідальність. 

 1. Учасники змагань

У Кубку України можуть брати участь спортсмени - члени відокремлених підрозділів ФСБУ, які є членами ФСБУ, також до участі в змаганнях в установленому порядку допускаються спортсмени, які представляють інші громадські організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної спрямованості.

До участі в Кубку України допускаються в установленому порядку, тільки ті спортсмени, які пройшли попередній відбір через обласні змагання - змагання, які проводить на регіональному рівні обласний відокремлений підрозділ Федерації спортивного більярду України.

В Заявку для участі в Кубку України можуть бути включені як спортсмени-члени Федерації, так і спортсмени, що представляють інші громадські організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної спрямованості, але тільки в тому випадку, якщо вони пройшли попередній відбір через обласні змагання. Спортсмени, які не включені в Заявку обласного відокремленого підрозділу ФСБУ, до участі в Чемпіонаті допущені не будуть.

Спортсмени з тих областей України, в яких:

- Відсутній обласний відокремлений підрозділ Федерації спортивного більярду України;

- Припинено роботу обласного відокремленого підрозділу Федерації спортивного більярду України;

- У зв'язку з невеликою кількістю спортсменів в області не проводяться регіональні відбіркові змагання

подають Заявки на участь в Чемпіонаті особисто.

В Заявку відокремленого підрозділу Федерації можуть бути включені спортсмени, які не брали участь в регіональних відбіркових змаганнях. Такі спортсмени, включаються в Заявку на розсуд голови обласного відокремленого підрозділу Федерації за високі спортивні/громадські досягнення на міжнародній арені з більярдного спорту.

Організатор змагань може відмовити в праві участі в змаганнях або дискваліфікувати будь-якого гравця, який:

- порушив дане положення (положення про змагання)

- допустив в адресу Організатора, представників Організатора, суддів, спонсорів, інших гравців публічні образи, грубі висловлювання.

- за неспортивну поведінку.

- відмовився від фото/відео зйомок та інтерв'ю.

- вживав алкогольні напої.

- за куріння протягом матчу.

Обов'язковою умовою є сприяння популяризації більярдного спорту Піраміда, і на прохання Організатора брати участь в фото/відео зйомках та інтерв'ю.

Заявка направляється на електронну пошту головного судді змагань (referee@billiard.net.ua), або в екстреному випадку по тел.: (050) 715-50-48.

Реєстрація на змагання закінчується 05 вересня о 18:00. Форма подачі Заявки онлайн після зазначеного часу блокується. До початку змагань Головна суддівська колегія, на основі отриманих Заявок, формує турнірну сітку.

 1. Фінансування

Витрати, пов'язані з відрядженням спортсменів (проїзд в обидва кінці, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають.

 1. Формат проведення змагань

Чоловіки

Сітка “double elimination” до 2-х поразок з виходом в олімпійку

 “double elimination” зустрічі проходять з 7 партій до 4 перемог чоловіки

1/8 фіналу - з 9-ти партій до 5-х перемог.

1/4 фіналу - з 9-ти партій до 5-х перемог.

1/2 фіналу - з 9-ти партій до 5-х перемог.

Фінал - з 11-ти партій до 6-х перемог.

Жінки

 “double elimination” з 5-ти партій до 3-х перемог.

1/2 фіналу - з 7 партій до 3-х перемог.

Фінал - з 7 партій до 4-х перемог.

Не зіграний матч або вибування учасника після початку турніру
Якщо з яких-небудь причин, учасник не зіграв матч, суперникам зараховується перемога в матчі.

Кубок України 2019 з більярдного спорту “Комбінована піраміда”  (надалі - Турнір або Змагання) проводиться з комбінованої піраміди за діючими правилами Міжнародної конфедерації піраміди.

06 вересня 2019

День приїзду учасників чоловіків, збори представників, суддів.

18-00 - 20:00 - Проходитиме суддівський семінар для підвищення категорій суддів.

07 вересня 2019

День приїзду учасниць жінок.

10:00 - 20:00 - кваліфікація чоловіки

08 вересня 2019

10:00 - 10:30 - церемонія відкриття змагань

10:30 - 20:00 - кваліфікація чоловіки, основний етап жінки

20:00 - жеребкування

09 вересня 2019

10:30 - 20:00 - плей офф

10 вересня 2019

10:00 - 12:00 - півфінали

12:00 - 15:00 - фінали

15:00 - церемонія нагородження

Розклад матчів може змінюватися, в залежності від кількості учасників Чемпіонату.

Після завершення фіналу - урочиста церемонія нагородження переможців.

УВАГА! Ігри плей-оф пройдуть у два дні замість одного тому що Кубок України буде знімати телебачення! Ігри ⅛, ¼ та ½ фіналу будуть проводитись попарно у дві денні сесії - для зйомок у телевізійному форматі та трансляції на телеканалі XSport.

Розклад матчів може змінюватися, в залежності від кількості учасників Кубку України. 

Спортсмен повинен бути присутнім в місці проведення змагань за 30 хвилин до початку його зустрічі.

Кожному спортсменові надається 5 хвилин розминки на столі перед початком зустрічі.

У разі запізнення на гру, спортсмен зобов'язаний розпочати зустріч без розминки.

 Якщо час початку зустрічі призначено заздалегідь і зазначено в розкладі, учасник повинен зареєструватися у головного секретаря не менше ніж за 15 хвилин до призначеного часу. При відсутності учасника в призначений час йому зараховується поразка в партії відразу після оголошення про початок зустрічі суддею біля столу, а при запізненні більш ніж на 15 хвилин - поразка в зустрічі за неявку.

 1. Форма одягу

Для чоловіків: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна класична сорочка, однотонний костюмний жилет, темні класичні туфлі.

Для спортсменів, які грають в олімпійці краватка-метелик обов'язкова.

Для жінок: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна сорочка або блузка, однотонний костюмний жилет, темні класичні туфлі.

Одяг учасників повинен бути акуратним і охайним. Сорочка (блузка) повинна бути заправлена ​​в брюки.

Головний суддя має право не допустити до участі в Чемпіонаті спортсменів, які не дотримуються встановленої форми одягу.

 1. Благодійні внески

Сума благодійних внесків становить:

для чоловіків - 500 грн.

для жінок, юнаків та дівчат (до 18 років), ветеранів (від 60 років) - 400 грн. 

 У тому випадку якщо Заявка на змагання подається керівником обласного відокремленого підрозділу, то на нього покладається відповідальність за сплату внесків за всіх зареєстрованих їм спортсменів. 

 1. Нагородження та призовий фонд

Переможеці жіночого та чоловічого турніру нагороджуються почесними кубками від організаторів, призери - медалями та дипломами відповідних ступенів.

Призовий фонд турніру формується із 70% від суми вступних внесків + 10.000 гривень (чоловіки), + 5.000 гривень (жінки) та розподіляється наступним чином: 

чоловіки

1 – 25%

2 – 15%

3-4 – по 10%

5-8 – по 5%

9-16 - по 2,5%

 

жінки

1 – 40%

2 – 25%

3-4 – по 17,5% 

 

Увага! Всі призери повинні бути присутніми на нагородженні у встановленій формі одягу.

У разі невиконання цього пункту, організатори залишають за собою право на невиплату призових гравцям, які не присутні на нагородженні.

 1. Місце проведення змагань 

м. Львів, більярдний клуб «ZOVEX».

вул.Зелена, 147 (ТЦ «Арсен» 2-й поверх) - 17 столів ТМ«Buffalo»

тел. для довідок: +38(067)6740988 

 1. Розміщення

Для проживання учасників будуть запропоновані готелі міста та квартири в приватному секторі. З питань розміщення у приватному секторі для уникнення шахрайства звертатись за тел: +38(068)8592913, Марія. 

Готель «Арт Авеню» - тел. +38 063 060 4564

Сайт https://www.booking.com

 

 1. Інформаційна підтримка.

Інформаційну підтримку турніру здійснюють:

Федерація спортивного більярду України - http://billiard.net.ua/, https://www.facebook.com/profile.php?id=100000955912970

Федерація більярдного спорту Львівської області (www.billiard.lviv.ua, www.facebook.com/billiard.lviv).

Український більярдний сайт «Більярдньюс» (www.billiardnews.com.ua, https://www.facebook.com/billiardnews.com.ua/)

Український більярдний сайт «Дуплет» (http://www.duplet.news)

Дане положення є запрошенням на турнір.

Організатор Чемпіонату залишає за собою право вносити зміни до даного  Положення про змагання.

 

 

# Player г.р.зв.City жерPlacePoints
1 1998 КМС Днепр 55-80.0
2 1983 Ковель 1525-320.0
3 1984 Ужгород 4649-570.0
4 1985 Львов 2717-240.0
5 2004 1 Кропивницкий 329-160.0
6 1992 Запорожье 4749-570.0
7 1985 Белая Церковь 4817-240.0
8 1978 Одесса 4933-480.0
9 2004 МС Кропивницкий 33-40.0
10 1976 КМС Львов 25×0.0
11 1972 Трускавец 149-160.0
12 1998 КМС Львов 4133-480.0
13 1982 Ковель 5025-320.0
14 1961 Черновцы 5117-240.0
15 1983 Львов 1233-480.0
16 1987 Донецьк 249-160.0
17 1999 КМС Житомир 69-160.0
18 1949 Червоноград 1817-240.0
19 1975 Черновцы 3733-480.0
20 1998 МС Одесса 75-80.0
21 1997 КМС Львів 445-80.0
22 1969 Винница 1033-480.0
23 1997 МС Киев 110.0
24 1980 Львов 2825-320.0
25 2009 Черновцы 3333-480.0
26 1978 Ужгород 1333-480.0
27 1994 Львів 5249-570.0
28 2002 КМС Львов 89-160.0
29 1987 Стрий 5333-480.0
30 1984 КМС Львов 205-80.0
31 1984 КМС Львов 99-160.0
32 2005 Черновцы 3133-480.0
33 1970 Борислав 3417-240.0
34 1987 Чернигов 309-160.0
35 1966 Ужгород 3625-320.0
36 1997 Сумы 2217-240.0
37 1999 Червоноград 54×0.0
38 1974 Львов 2933-480.0
39 1987 МС Киев 220.0
40 1984 Львов 1933-480.0
41 2003 1юн Кропивницкий 4525-320.0
42 1974 Одесса 3833-480.0
43 1956 Львов 2625-320.0
44 2002 МС Харьков 1117-240.0
45 1988 Луцк 5517-240.0
46 1997 МСМК Днепр 43-40.0
47 1983 Львов 2149-570.0
48 1986 Львов 1749-570.0
49 1974 Львов 5849-570.0
50 2006 КМС Кропивницкий 239-160.0
51 1978 Киев 3933-480.0
52 1983 Ковель 1633-480.0
53 1976 КМС Львов 4249-570.0
54 1984 КМС Львов 4325-320.0
55 1991 Житомир 5649-570.0
56 1987 Ужгород 3533-480.0
57 1980 Львов 5733-480.0
58 1986 МС Львов 4025-320.0
164#1
3332#2
1
4
1748#3
0
4
4916#4
2
4
956#5
4
1
4124#6
-1
0
2540#7
-1
0
578#8
1
4
560#9
3728#10
3
4
2144#11
0
4
5312#12
1
4
1352#13
4
1
4520#14
1
4
2936#15
0
4
614#16
362#17
3530#18
0
4
1946#19
4
3
5114#20
4
3
1154#21
0
-1
4322#22
4
2
2738#23
4
1
596#24
758#25
4
0
3926#26
3
4
2342#27
4
1
5510#28
4
2
1550#29
3
4
4718#30
1
4
3134#31
3
4
632#32
#33
4
2
loser to #80
#34
4
1
loser to #79
#35
3
4
loser to #78
#36
2
4
loser to #77
#37
4
2
loser to #76
#38
4
0
loser to #75
#39
1
4
loser to #74
#40
0
4
loser to #73
#41
4
0
loser to #72
#42
1
4
loser to #71
#43
4
3
loser to #70
#44
0
4
loser to #69
#45
4
0
loser to #68
#46
4
2
loser to #67
#47
3
4
loser to #66
#48
0
4
loser to #65
#49
Place 49
#50
1
4
Place 49
#51
3
4
Place 49
#52
-1
0
Place 49
#53
Place 49
#54
1
4
Place 49
#55
2
4
Place 49
#56
Place 49
#57
Place 49
#58
0
4
Place 49
#59
-1
0
Place 49
#60
Place 49
#61
2
4
Place 49
#62
1
4
Place 49
#63
4
3
Place 49
#64
Place 49
#65
2
4
Place 33
#66
2
4
Place 33
#67
1
4
Place 33
#68
2
4
Place 33
#69
2
4
Place 33
#70
1
4
Place 33
#71
4
0
Place 33
#72
0
4
Place 33
#73
2
4
Place 33
#74
4
3
Place 33
#75
4
2
Place 33
#76
3
4
Place 33
#77
1
4
Place 33
#78
2
4
Place 33
#79
4
2
Place 33
#80
1
4
Place 33
#81
4
0
loser to #100
#82
1
4
loser to #99
#83
4
1
loser to #98
#84
2
4
loser to #97
#85
4
1
loser to #104
#86
3
4
loser to #103
#87
4
3
loser to #102
#88
0
4
loser to #101
#89
4
0
Place 25
#90
4
1
Place 25
#91
4
2
Place 25
#92
1
4
Place 25
#93
2
4
Place 25
#94
4
1
Place 25
#95
2
4
Place 25
#96
2
4
Place 25
#97
3
4
Place 17,
Winner draw to final stage
#98
0
4
Place 17,
Winner draw to final stage
#99
1
4
Place 17,
Winner draw to final stage
#100
4
1
Place 17,
Winner draw to final stage
#101
4
1
Place 17,
Winner draw to final stage
#102
3
4
Place 17,
Winner draw to final stage
#103
4
0
Place 17,
Winner draw to final stage
#104
4
2
Place 17,
Winner draw to final stage
#105
5
1
Place 9
#106
3
5
Place 9
#107
5
2
Place 9
#108
5
3
Place 9
#109
5
0
Place 9
#110
4
5
Place 9
#111
5
3
Place 9
#112
5
1
Place 9
#113
5
0
Place 5
#114
4
5
Place 5
#115
5
0
Place 5
#116
4
5
Place 5
#117
5
1
Semifinal
#118
3
5
Semifinal
#119
6
2
Final
noplayer Asasbplayer B

Final

Semifinal

Quaterfinal

1/8 finals

Losers bracket, stage 4

Losers bracket, stage 3

Winners bracket, stage 2

Losers bracket, stage 2

Losers bracket, stage 1

Winners bracket, stage 1

First round

R1  2 1 4
R1  3 0 4
R1  4 2 4
R1  5 4 1
R1  6 -1 0
R1  7 -1 0
R1  8 1 4
R1  10 3 4
R1  11 0 4
R1  12 1 4
R1  13 4 1
R1  14 1 4
R1  15 0 4
R1  18 0 4
R1  19 4 3
R1  20 4 3
R1  21 0 -1
R1  22 4 2
R1  23 4 1
R1  25 4 0
R1  26 3 4
R1  27 4 1
R1  28 4 2
R1  29 3 4
R1  30 1 4
R1  31 3 4
WB1  33 4 2
WB1  34 4 1
WB1  35 3 4
WB1  36 2 4
WB1  37 4 2
WB1  38 4 0
WB1  39 1 4
WB1  40 0 4
WB1  41 4 0
WB1  42 1 4
WB1  43 4 3
WB1  44 0 4
WB1  45 4 0
WB1  46 4 2
WB1  47 3 4
WB1  48 0 4
LB1  50 1 4
LB1  51 3 4
LB1  52 -1 0
LB1  54 1 4
LB1  55 2 4
LB1  58 0 4
LB1  59 -1 0
LB1  61 2 4
LB1  62 1 4
LB1  63 4 3
LB2  65 2 4
LB2  66 2 4
LB2  67 1 4
LB2  68 2 4
LB2  69 2 4
LB2  70 1 4
LB2  71 4 0
LB2  72 0 4
LB2  73 2 4
LB2  74 4 3
LB2  75 4 2
LB2  76 3 4
LB2  77 1 4
LB2  78 2 4
LB2  79 4 2
LB2  80 1 4
WB2  81 4 0
WB2  82 1 4
WB2  83 4 1
WB2  84 2 4
WB2  85 4 1
WB2  86 3 4
WB2  87 4 3
WB2  88 0 4
LB3  89 4 0
LB3  90 4 1
LB3  91 4 2
LB3  92 1 4
LB3  93 2 4
LB3  94 4 1
LB3  95 2 4
LB3  96 2 4
LB4  97 3 4
LB4  98 0 4
LB4  99 1 4
LB4  100 4 1
LB4  101 4 1
LB4  102 3 4
LB4  103 4 0
LB4  104 4 2
8F  105 5 1
8F  106 3 5
8F  107 5 2
8F  108 5 3
8F  109 5 0
8F  110 4 5
8F  111 5 3
8F  112 5 1
QF  113 5 0
QF  114 4 5
QF  115 5 0
QF  116 4 5
SF  117 5 1
SF  118 3 5
119 6 2
Place Player г.р.зв.City Points
1 1997 МС Киев  
2 1987 МС Киев  
3-4 2004 МС Кропивницкий  
3-4 1997 МСМК Днепр  
5-8 1998 КМС Днепр  
5-8 1998 МС Одесса  
5-8 1997 КМС Львів  
5-8 1984 КМС Львов  
9-16 2004 1 Кропивницкий  
9-16 1972 Трускавец  
9-16 1987 Донецьк  
9-16 1999 КМС Житомир  
9-16 2002 КМС Львов  
9-16 1984 КМС Львов  
9-16 1987 Чернигов  
9-16 2006 КМС Кропивницкий  
17-24 1985 Львов  
17-24 1985 Белая Церковь  
17-24 1961 Черновцы  
17-24 1949 Червоноград  
17-24 1970 Борислав  
17-24 1997 Сумы  
17-24 2002 МС Харьков  
17-24 1988 Луцк  
25-32 1983 Ковель  
25-32 1982 Ковель  
25-32 1980 Львов  
25-32 1966 Ужгород  
25-32 2003 1юн Кропивницкий  
25-32 1956 Львов  
25-32 1984 КМС Львов  
25-32 1986 МС Львов  
33-48 1978 Одесса  
33-48 1998 КМС Львов  
33-48 1983 Львов  
33-48 1975 Черновцы  
33-48 1969 Винница  
33-48 2009 Черновцы  
33-48 1978 Ужгород  
33-48 1987 Стрий  
33-48 2005 Черновцы  
33-48 1974 Львов  
33-48 1984 Львов  
33-48 1974 Одесса  
33-48 1978 Киев  
33-48 1983 Ковель  
33-48 1987 Ужгород  
33-48 1980 Львов  
49-57 1984 Ужгород  
49-57 1992 Запорожье  
49-57 1994 Львів  
49-57 1983 Львов  
49-57 1986 Львов  
49-57 1974 Львов  
49-57 1976 КМС Львов  
49-57 1991 Житомир  
× 1976 КМС Львов  
× 1999 Червоноград