ПОЛОЖЕННЯ
про проведення Чемпіонату України з більярдного спорту
серед  юніорів, юнаків та дівчат
"Комбінована піраміда"
(25-28 червня 2020 року, м. Харків)

 

  1. Мета та завдання


Кубок України з більярдного спорту серед  юніорів, юнаків та дівчат "Комбінована піраміда" (надалі – Змагання) проводяться з метою подальшого розвитку більярдного спорту в Україні, виявлення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях.
Змагання проводяться відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2020 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту (далі – Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.

  1. Керівництво змаганнями


Керівництво змаганнями здійснює  Міністерство молоді та спорту України (далі – Мінмолодьспорт) та Національна федерація «Федерація спортивного більярду України» (далі - Федерація).
Безпосередня відповідальність за підготовку та проведення змагань покладається на Відокремлений підрозділ ГО «Федерація спортивного більярду України» у Харківській області  та головну суддівську колегію:

Головний суддя – Олександр Безносюк, суддя МК.

Головний секретар – Костянтин Титов, суддя НК

  1. Учасники змагань


Юнаки (молодша група Кубок України «Вільна піраміда» особистий залік) - 2009 року народження та молодші

Юнаки – 2005 року народження та молодші
Юніори – 2002-2004 роки народження
Дівчата - 2002 року народження та молодші

У Змаганнях можуть брати участь спортсмени - члени відокремлених підрозділів ФСБУ, які є членами ФСБУ, також до участі в установленому порядку допускаються спортсмени, які представляють інші громадські організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної спрямованості.

До участі допускаються тільки ті спортсмени, які пройшли попередній відбір через обласні змагання - змагання, які проводить на регіональному рівні обласний відокремлений підрозділ Федерації спортивного більярду України.

Організатор змагань може відмовити в праві участі в змаганнях або дискваліфікувати будь-якого гравця, який:

- порушив дане положення (положення про змагання)

- допустив в адресу Організатора, представників Організатора, суддів, спонсорів, інших гравців публічні образи, грубі висловлювання.

- за неспортивну поведінку.

- відмовився від фото/відео зйомок та інтерв'ю.

- вживав алкогольні напої.

- за куріння протягом Змагань.

Обов'язковою умовою є сприяння популяризації більярдного спорту Піраміда і на прохання Організатора брати участь в фото/відео зйомках та інтерв'ю.

  1. Фінансування


Витрати, пов’язані з відрядженням команд (проїзд в обох напрямках, добові в дорозі, харчування, розміщення, збереження заробітної плати) за рахунок організацій, що відряджають.

  1. Заявки


Заявка на змагання подається керівником обласного відокремленого підрозділу.

В Заявку для участі в Кубку України можуть бути включені як спортсмени-члени Федерації, так і спортсмени, що представляють інші громадські організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної спрямованості, але тільки в тому випадку, якщо вони пройшли попередній відбір через обласні змагання. Спортсмени, які не включені в Заявку обласного відокремленого підрозділу ФСБУ, до участі в Змаганняі допущені не будуть.

Особисто подають Заявки на участь в Змаганняі спортсмени з тих областей України, в яких:

- відсутній обласний відокремлений підрозділ Федерації спортивного більярду України;

- припинено роботу обласного відокремленого підрозділу Федерації спортивного більярду України;

- у зв'язку з невеликою кількістю спортсменів в області не проводяться регіональні відбіркові змагання

 

В Заявку відокремленого підрозділу Федерації можуть бути включені спортсмени, які не брали участь в регіональних відбіркових змаганнях. Такі спортсмени, включаються в Заявку на розсуд голови обласного відокремленого підрозділу Федерації за високі спортивні/громадські досягнення на міжнародній арені з більярдного спорту.

Крім заповненої форми подаються такі документи:

іменні заявки, завірені печаткою та підписом керівництва структурних підрозділів Автономної Республіки Крим, областей/міст, мм. Києва та Севастополя і лікарем фізкультурно-спортивного диспансеру, копія паспорта, класифікаційні книжки, страхові поліси, довідка з місця проживання з фотографією, що підтверджують особу спортсменів. 

Заявка направляється на електронну пошту головного судді змагань (referee@billiard.net.ua), або в екстреному випадку по тел.: (050) 715-50-48.

У формі заявки ОБОВ'ЯЗКОВО повинна бути вказана наступна інформація:

- прізвище, ім'я спортсмена;

- дата народження спортсмена;

- область (місто) України (світу), яку представляє спортсмен;

- спортивне звання спортсмена;

- спортивні досягнення спортсмена (завойовані призові місця на змаганнях і т.п.);

- ОБОВ'ЯЗКОВО прикріплене до Заявки, окремим файлом, якісне, кольорове фото (для формування особової картки спортсмена). 

Реєстрація на змагання закінчується 23 червня о 18:00. Форма подачі Заявки онлайн після зазначеного часу блокується. До початку змагань Головна суддівська колегія, на основі отриманих Заявок, формує турнірну сітку.

  1. Форма одягу

Для юнаків та юніорів: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна класична сорочка, однотонний костюмний жилет, темні класичні туфлі, краватка-метелик обов'язкова.

Для дівчат: темні костюмні брюки (НЕ джинси), однотонна сорочка або блузка, однотонний костюмний жилет, темні класичні туфлі.

Одяг учасників повинен бути акуратним і охайним. Сорочка (блузка) повинна бути заправлена ​​в брюки.

Головний суддя має право не допустити до участі в Змаганняі спортсменів, які не дотримуються встановленої форми одягу.

  1. Програма змагань


25 червня 2020 р.
17:00-19:00 – День приїзду учасників, мандатна комісія, збори представників, суддів.

26 червня 2020 р.
10.30 – 11.00  відкриття змагань    
11.00 – 19.00  відбіркові змагання

27 червня 2020 р.    
11.00 – 20.00  відбіркові змагання

28 червня 2020 р.
10.00 – 18.00 фінальні змагання
18-30 підведення підсумків змагань суддівською колегією, нагородження.

  1. Місце проведення змагань 

 

м. Харків, більярдний клуб "mr.Morris".

проспект Ювілейний (50-ти річчя ВЛКСМ) 45-Б

тел. +38-057-755-95-71, +38-098-260-52-92, +38-099-752-89-56

  1. Розміщення

 

Готель "Маямі"
(Тел. + 38-066-073-45-01), що знаходиться в одній будівлі з клубом

Сайт https://www.booking.com

 

Дане положення є запрошенням на Змагання.

Організатор Змагань залишає за собою право вносити зміни до даного  Положення про змагання.

                                                                

 

# Player г.р.зв.City жерPlacePoints
1 2009 1юн Харьков 33-411.0
2 2012 Харьков 1517-211.0
3 2003 КМС Одесса 43-49.0
4 2006 Краматорск 155-86.0
5 2007 Харьков 1613-162.0
6 2004 Кропивницкий 175-85.0
7 2009 Кременчуг 129-125.0
8 2004 КМС Кропивницкий 69-123.0
9 2005 КМС Ивано-Франковск 23-46.0
10 2010 Харьков 105-87.0
11 2003 Харьков 79-123.0
12 2008 2юн Харьков 1013-162.0
13 2004 1юн Кропивницкий 1517-19-1.0
14 2009 Харьков 1613-163.0
15 2008 Харьков 1713-163.0
16 2005 1 Кропивницкий 513-162.0
17 2003 Харьков 1817-19-1.0
18 2010 1юн Кропивницкий 49-125.0
19 2007 1юн Харьков 75-86.0
20 2004 КМС Днепр 25-85.0
21 2007 1 Днепр 3124.0
22 2005 1 Кропивницкий 89-124.0
23 2007 Харьков 17×0.0
24 2009 3юн Кропивницкий 14125.0
25 2005 КМС Кропивницкий 3212.0
26 2004 2юн Харьков 1613-161.0
27 2009 Харьков 513-163.0
28 2006 1 Харьков 43-410.0
29 2009 1юн Днепр 7×0.0
30 2004 2 Запорожье 109-123.0
31 2010 Светловодск 23-411.0
32 2008 1 Кропивницкий 65-62.0
33 2011 Харьков 1817-211.0
34 2004 Полтава 1417-19-1.0
35 2009 Полтава 99-125.0
36 2009 1юн Харьков 15-87.0
37 2007 Харьков 1113-162.0
38 2006 1юн Кропивницкий 129-124.0
39 2009 КМС Хмельницкий 23-410.0
40 2012 Светловодск 1117-211.0
41 2004 Днепр 1913-161.0
42 2003 1юн Харьков 913-161.0
43 2011 Кропивницкий 75-87.0
44 2004 КМС Кропивницкий 43-46.0
45 2010 2юн Харьков 1317-211.0
46 2002 КМС Полтава 19-123.0
47 2011 Кропивницкий 65-87.0
48 2008 Харьков 18×0.0
49 2007 Харьков 89-125.0
50 2005 1юн Харьков 65-86.0
51 2006 Кременчуг 87-81.0
52 2007 Харьков 199-124.0
53 2002 МС Харьков 3215.0
54 2005 КМС Черновцы 1120.0
55 2002 КМС Киев 5123.0
56 2006 КМС Кропивницкий 1216.0
57 2012 Харьков 1917-211.0
58 2007 2юн Харьков 145-86.0
59 2002 1 Каменка 113-49.0
60 2003 1юн Харьков 135-85.0
61 2006 Харьков 2017-201.0
62 2007 Кременчуг 1317-201.0
63 2009 Запорожье 20217.0
64 2006 2юн Днепр 55-62.0
65 2004 КМС Северодонецк 85-85.0
66 2002 Днепр 1213-161.0
67 2011 Харьков 2113-163.0
68 2005 1юн Кропивницкий 99-124.0
noplayer Asasbplayer B

Final

Semifinal

Quaterfinal

Losers bracket, stage 4

Losers bracket, stage 3

Winners bracket, stage 2

Losers bracket, stage 2

Losers bracket, stage 1

Winners bracket, stage 1

First round

R1  1 3 0
R1  2 4 0
R1  2 -1 0
R1  2 1 3
R1  2 2 1
R1  3 3 1
R1  4 -1 0
WB1  5 3 0
WB1  6 3 1
R1  6 0 2
R1  7 3 1
LB1  7 2 3
R1  7 1 2
LB1  8 0 -1
LB2  9 0 3
R1  10 4 0
R1  10 0 3
LB2  10 1 3
R1  10 0 2
SF  11 3 2
SF  12 3 1
13 3 1
R1  15 0 -1
R1  15 3 4
R1  15 1 2
WB1  17 2 4
WB1  17 3 0
WB1  17 2 1
WB1  18 1 4
WB1  18 1 3
WB1  18 1 2
WB1  19 4 0
WB1  19 2 3
WB1  19 1 2
WB1  20 0 4
WB1  20 0 3
WB1  20 2 1
WB1  21 4 1
WB1  21 3 0
WB1  21 2 1
WB1  22 4 3
WB1  22 0 3
WB1  22 0 2
WB1  23 3 1
WB1  23 0 4
WB1  23 1 2
WB1  24 0 4
WB1  24 0 3
WB1  24 0 2
LB2  33 3 0
LB2  33 -1 0
LB2  33 2 0
LB2  35 2 0
LB2  36 1 3
LB2  36 1 2
LB2  37 1 3
LB2  37 3 2
LB2  37 0 2
LB2  40 0 3
LB2  40 -1 0
LB2  40 0 2
WB2  41 1 4
WB2  41 3 0
WB2  41 2 0
WB2  42 4 0
WB2  42 2 3
WB2  42 0 2
WB2  43 4 0
WB2  43 3 0
WB2  43 0 2
WB2  44 2 4
WB2  44 0 3
WB2  44 0 2
LB3  45 0 3
LB3  45 3 1
LB3  45 1 2
LB3  46 3 1
LB3  46 0 3
LB3  46 0 2
LB3  47 3 0
LB3  47 3 2
LB3  47 2 1
LB3  48 1 3
LB3  48 3 0
LB3  48 2 0
LB4  49 2 3
LB4  49 3 2
LB4  49 2 1
LB4  50 0 3
LB4  50 3 2
LB4  50 2 1
LB4  51 3 2
LB4  51 1 3
LB4  51 0 2
LB4  52 0 3
LB4  52 0 3
LB4  52 1 2
QF  53 3 0
QF  53 1 4
QF  53 0 2
QF  54 3 0
QF  54 4 1
QF  54 2 0
QF  55 4 1
QF  55 3 0
QF  55 0 2
QF  56 2 4
QF  56 3 0
QF  56 2 0
SF  57 0 4
SF  57 4 3
SF  57 2 3
SF  58 4 1
SF  58 4 3
SF  58 3 1
59 1 3
59 5 4
59 1 4
Place Player г.р.зв.City Points
1 2007 1 Днепр 24.0
1 2009 3юн Кропивницкий 25.0
1 2005 КМС Черновцы 20.0
1 2002 КМС Киев 23.0
2 2005 КМС Кропивницкий 12.0
2 2002 МС Харьков 15.0
2 2006 КМС Кропивницкий 16.0
2 2009 Запорожье 17.0
3-4 2009 1юн Харьков 11.0
3-4 2003 КМС Одесса 9.0
3-4 2005 КМС Ивано-Франковск 6.0
3-4 2006 1 Харьков 10.0
3-4 2010 Светловодск 11.0
3-4 2009 КМС Хмельницкий 10.0
3-4 2004 КМС Кропивницкий 6.0
3-4 2002 1 Каменка 9.0
5-6 2008 1 Кропивницкий 2.0
5-6 2006 2юн Днепр 2.0
5-8 2006 Краматорск 6.0
5-8 2004 Кропивницкий 5.0
5-8 2010 Харьков 7.0
5-8 2007 1юн Харьков 6.0
5-8 2004 КМС Днепр 5.0
5-8 2009 1юн Харьков 7.0
5-8 2011 Кропивницкий 7.0
5-8 2011 Кропивницкий 7.0
5-8 2005 1юн Харьков 6.0
5-8 2007 2юн Харьков 6.0
5-8 2003 1юн Харьков 5.0
5-8 2004 КМС Северодонецк 5.0
7-8 2006 Кременчуг 1.0
9-12 2009 Кременчуг 5.0
9-12 2004 КМС Кропивницкий 3.0
9-12 2003 Харьков 3.0
9-12 2010 1юн Кропивницкий 5.0
9-12 2005 1 Кропивницкий 4.0
9-12 2004 2 Запорожье 3.0
9-12 2009 Полтава 5.0
9-12 2006 1юн Кропивницкий 4.0
9-12 2002 КМС Полтава 3.0
9-12 2007 Харьков 5.0
9-12 2007 Харьков 4.0
9-12 2005 1юн Кропивницкий 4.0
13-16 2007 Харьков 2.0
13-16 2008 2юн Харьков 2.0
13-16 2009 Харьков 3.0
13-16 2008 Харьков 3.0
13-16 2005 1 Кропивницкий 2.0
13-16 2004 2юн Харьков 1.0
13-16 2009 Харьков 3.0
13-16 2007 Харьков 2.0
13-16 2004 Днепр 1.0
13-16 2003 1юн Харьков 1.0
13-16 2002 Днепр 1.0
13-16 2011 Харьков 3.0
17-19 2004 1юн Кропивницкий -1.0
17-19 2003 Харьков -1.0
17-19 2004 Полтава -1.0
17-20 2006 Харьков 1.0
17-20 2007 Кременчуг 1.0
17-21 2012 Харьков 1.0
17-21 2011 Харьков 1.0
17-21 2012 Светловодск 1.0
17-21 2010 2юн Харьков 1.0
17-21 2012 Харьков 1.0
× 2007 Харьков  
× 2009 1юн Днепр  
× 2008 Харьков