Апрель | |||||||||||||||||||
Чемпіонат України серед юніорів, юнаків та дівчат "Комбінована піраміда" | 18.04.24 | г. Київ БК «Авіатор» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
Командний 2*2 кубок “B2B” вільна піраміда. | 15.04.24 | г. Львів БК «B2B» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Кваліфікація.Командний 2*2 кубок B2B вільна піраміда. | 13.04.24 | г. Львів БК «B2B» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Відкритий Чемпіонат Дніпропетровськой області серед юніорів,юнаків та дівчат | 13.04.24 | г. Кривий Ріг БК «ІМПЕРІЯ» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Парний турнір "Пул-9" БК "ZoVeX" | 06.04.24 | г. Львів БК «Zovex» | Пул 9 | ||||||||||||||||
Відкритий Чемпіонат Кривого Рога присвяченний пам яті Юрія КУЧЕРА(+10000) | 06.04.24 | г. Кривий Ріг БК «ПІРАМІДА» | Комбинированная с изменениями | ||||||||||||||||
Кубок України серед сеньйорів "Снукер" | 05.04.24 | г. Червоноград БК «Імперія» | Снукер | ||||||||||||||||
Кубок України (фінал) серед чоловіків та жінок "Пул-10" | 05.04.24 | г. Київ БК «НУФВСУ» | Пул 10 | ||||||||||||||||
Март | |||||||||||||||||||
Клуб друзів БК "Авіатор" 3 тур | 30.03.24 | г. Київ БК «Авіатор» | Пирамида с продолжением | ||||||||||||||||
3II-й этап Кубка Харькова «mr.MorriS»2024 | 29.03.24 | г. Харків БК «mr.MorriS» | Комбинированная с изменениями | ||||||||||||||||
Клуб Друзей 1-й этап | 24.03.24 | г. Кривий Ріг БК «ІМПЕРІЯ» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Другий відкритий тренувальний турнір “VENOM OPEN” ФІНАЛЬНА КВАЛІФІКАЦІЯ (DOUBLE ELIMINATION), PLAY OFF(SINGLE ELIMINATION) | 24.03.24 | г. Харків БК «DIOGEN» | Пирамида | ||||||||||||||||
Відкритий турнір БК АУРА «Вільна піраміда зі змінами.» | 23.03.24 | г. Покровськ БК «Aura» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Кубок України 2024 "GGPOKER OPEN" - І етап, серед чоловіків та жінок | 23.03.24 | г. Київ БК «Buffalo» | Пирамида с продолжением | ||||||||||||||||
7 етап Кубку "ФОРТ" | 23.03.24 | г. Тернопіль БК «Форт» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
Другий відкритий тренувальний турнір“VENOM OPEN” ОСНОВНА КВАЛІФІКАЦІЯ (ROUND ROBBIN) | 23.03.24 | г. Харків БК «DIOGEN» | Пирамида | ||||||||||||||||
Сеньйорська ліга України. Кубок Сергія Шохіна - 2024. Сеньйори. Плей-оф | 18.03.24 | г. Львів БК «Zovex» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
Благодійний турнір з вільної піраміди з продовженням "Вараська весна" | 17.03.24 | г. Вараш БК «Lion» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Snooker Shoot-out | 17.03.24 | г. Дніпро БК «Академія Більярду» | Shoot-out снукер | ||||||||||||||||
Одесса 2024. 4-й турнир "Кубок тренера" по пирамиде. | 17.03.24 | г. Одеса БК «Арена» | Свободная с продолженим | ||||||||||||||||
FRIENDLY CUP 2024 1 Этап | 17.03.24 | г. Київ БК «Дон» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Чемпіонат м. Інгулец серед чоловіків | 17.03.24 | г. Кривий Ріг БК «АБРИКОЛЬ» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Динамічна Піраміда БК "Бункер" | 17.03.24 | г. Черкаси БК «Бункер» | Динамичная пирамида | ||||||||||||||||
Сеньйорська ліга України. Кубок Сергія Шохіна - 2024. Сеньйори. Неділя | 17.03.24 | г. Львів БК «Zovex» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
Любительский турнір БК "Брейкс"(І ліга) з динамічної піраміди Внесок 500грн Початок о 10:00. | 17.03.24 | г. Київ БК «Брейкс-2» | Динамичная пирамида | ||||||||||||||||
Кубок Полтавської області " вільна піраміда з продовженням" | 17.03.24 | г. Кременчук БК «Бінго» | Пирамида с продолжением | ||||||||||||||||
Благодійний турнір на підтримку ЗСУ, 1 та 2 ліга БК „АВІАТОР” - 2 тур | 16.03.24 | г. Київ БК «Авіатор» | Динамичная пирамида | ||||||||||||||||
Благодійний турнір на підтримку ЗСУ 2 ліга БК „АВІАТОР” - 2 тур | 16.03.24 | г. Київ БК «Авіатор» | Динамичная пирамида | ||||||||||||||||
Клубний закритий турнір БК Тамплієр 2024 №2 | 16.03.24 | г. Дніпро БК «Тамплієр» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
БК «ОСКАР» Вільна Піраміда з продовженням до 22 куль | 16.03.24 | г. Бровари БК «Оскар» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Снукер з Шульгою. 16 березня | 16.03.24 | г. Київ БК «Лідер» | Снукер | ||||||||||||||||
Кубок Вінницької області, 1 етап | 16.03.24 | г. Вінниця БК «Камелот» | Пирамида с продолжением | ||||||||||||||||
Динарис Полтава | 16.03.24 | г. Полтава БК «Дінаріс» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
Чемпіонат Тернопільської області "Комбінована піраміда" | 16.03.24 | г. Тернопіль БК «Абриколь» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
Чемпіонат Закарпатської обл. на підтримку ЗСУ Вільна піраміда 2024 YOUtube канал Більярд Закарпаття | 16.03.24 | г. Ужгород БК «Buffalo Ungvar» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Сеньйорська ліга України. Кубок Сергія Шохіна - 2024. Сеньйори. Субота | 16.03.24 | г. Львів БК «Zovex» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
Відкритий турнір вихідного дня БК «Ланкастер» | 16.03.24 | г. Бориспіль БК «Ланкастер» | Вільна піраміда з продовженням до 15 куль | ||||||||||||||||
3Чемпіонат Дніпра Пул-10 | 16.03.24 | г. Дніпро БК «Академія Більярду» | Пул 10 | ||||||||||||||||
Відкритий Кубок м. Павлоград (+10000) | 16.03.24 | г. Павлоград БК «DK BILLIARD CLUB» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Сеньйорська ліга України. Кубок Сергія Шохіна - 2024. Ветерани | 14.03.24 | г. Львів БК «Zovex» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
Турнір серед дітей та молоді №3 | 12.03.24 | г. Львів БК «Zovex» | Пул 8 | ||||||||||||||||
БК «ОСКАР» Вільна Піраміда з продовженням до 22 куль | 10.03.24 | г. Бровари БК «Оскар» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Одесса 2024. 3-й турнир "Кубок тренара" по пирамиде. | 10.03.24 | г. Одеса БК «Арена» | Свободная, динамичная. | ||||||||||||||||
Турнір БК "Брейкс " ІІ ліга з вільної піраміди. Початок о 10:00.Внесок 500грн | 10.03.24 | г. Київ БК «Брейкс-2» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Аматорська ліга 1-й тур | 09.03.24 | г. Кривий Ріг БК «ІМПЕРІЯ» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
Комбінована піраміда зі змінами | 09.03.24 | г. Івано-Франківськ БК «Dinaris» | Комбинированная с изменениями | ||||||||||||||||
Відкритий клубний турнір БК «ОХОТА» з піраміди СЕНЬОРИ 2024 | 09.03.24 | г. Харків БК «Охота» | Комбинированная с изменениями | ||||||||||||||||
Відкритий Кубок Львова з "Пул-9" | 09.03.24 | г. Львів БК «Zovex» | Пул 9 | ||||||||||||||||
Весняний аматорський Кубок БК "Лідер" на підтримку ЗСУ - 2024 | 09.03.24 | г. Київ БК «Лідер» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
Снукер з Шульгою. Прийшла весна! | 09.03.24 | г. Київ БК «Лідер» | Снукер | ||||||||||||||||
Турнір на підтримку ЗСУ БК «Карамболь» "Вільна піраміда з продовженням" №2 | 09.03.24 | г. Чернівці БК «Карамболь» | Пирамида с продолжением | ||||||||||||||||
Турнір на підтримку ЗСУ БК «Карамболь» "Пул-9" №2 | 09.03.24 | г. Чернівці БК «Карамболь» | Пул 9 | ||||||||||||||||
Динарис Полтава | 09.03.24 | г. Полтава БК «Дінаріс» | Динамичная пирамида | ||||||||||||||||
Кубок БК "Араміт" | 09.03.24 | г. Одеса БК «Арамит» | Комбинированная с изменениями | ||||||||||||||||
Аматорський турнір БК «Абриколь» | 09.03.24 | г. Тернопіль БК «Абриколь» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Відкритий турнір вихідного дня БК «Ланкастер» | 09.03.24 | г. Бориспіль БК «Ланкастер» | Клубна комбінована піраміда зі змінами | ||||||||||||||||
АМАТОРСЬКА ЛІГА БІЛЬЯРДУ СТРІЛА 1 ТУР | 09.03.24 | г. Дніпро БК «Тріумф» | Прочее | ||||||||||||||||
Кубок БК Платон з гандикапом | 03.03.24 | г. Київ БК «Платон» | Пирамида с продолжением | ||||||||||||||||
Турнір до 3 річниці БК Берлога | 03.03.24 | г. Броди БК «Берлога» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Динарис Полтава | 03.03.24 | г. Полтава БК «Дінаріс» | Комбинированная с изменениями | ||||||||||||||||
Одесса 2024. 2-й турнир "Кубок тренра" по пирамиде. | 03.03.24 | г. Одеса БК «Арена» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
03.03.24 Рейтинговий турнір БК "Імперіал" комбінована піраміда . | 03.03.24 | г. Біла Церква БК «Імперіал» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
Відкритий турнір БК "Піраміда" | 03.03.24 | г. Рівне БК «Піраміда» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Комбинована Піраміда БК "БУНКЕР" | 03.03.24 | г. Черкаси БК «Бункер» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
Любительський турнір БК «Брейкс» з комбінованої піраміди зі змінами . Початок 10:00 .Внесок 500грн | 03.03.24 | г. Київ БК «Брейкс-2» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
Турнір пам'яті учасників Вищої Ліги Друзів - Миколи КОТА, Ігоря ЛОБОРТАСА та Петра ДВОРКОВОГО | 03.03.24 | г. Київ БК «Лідер» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
II- етап Спортивної ліги з Пула м. Хмельницький | 02.03.24 | г. Хмельницький БК «Б-8» | Пул 8 | ||||||||||||||||
II- етап Спортивної ліги з Піраміди м. Хмельницький | 02.03.24 | г. Хмельницький БК «Б-8» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
Чемпіонат м.Ужгород на підтримку ЗСУ командний (вільна піраміда) 2024 YOUtube канал Більярд Закарпаття 2024 | 02.03.24 | г. Ужгород БК «Buffalo Ungvar» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
КУБОК ВИКЛИКУ 2024 | 02.03.24 | г. Київ БК «Дон» | Пул 8 | ||||||||||||||||
Осінь - зима 2023/2024. Фінальний тур | 02.03.24 | г. Київ БК «Лідер» | Снукер | ||||||||||||||||
Турнір на підтримку ЗСУ БК «Вірус» | 02.03.24 | г. Чернівці БК «Вірус» | Комбинированная с изменениями | ||||||||||||||||
Кубок БК «Арт-кафе Туман» | 02.03.24 | г. Первомайський БК «Арт-кафе «Туман»» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
КУБОК ВИКЛИКУ 2024 | 02.03.24 | г. Київ БК «Дон» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Відкритий турнір вихідного дня БК «Ланкастер» | 02.03.24 | г. Бориспіль БК «Ланкастер» | Клубна піраміда - триборство | ||||||||||||||||
Кубок Львівщини з піраміди 2024. 1-й етап | 02.03.24 | г. Львів БК «Zovex» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Февраль | |||||||||||||||||||
Дружня парна зутріч на підтримку ЗСУ YOUTUBE канал Більярд Закарпаття | 29.02.24 | г. Ужгород БК «Buffalo Ungvar» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Кубок БК "Араміт" | 25.02.24 | г. Одеса БК «Арамит» | Комбинированная с изменениями | ||||||||||||||||
Турнір вихідного дня БК "Бункер" | 25.02.24 | г. Черкаси БК «Бункер» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Клубний Турнір БК “Єльф”м.Суми | 25.02.24 | г. Суми БК «Ельф» | Пирамида | ||||||||||||||||
Турнір БК «Брейкс» ІІ ліга з комбінованої піраміди Внесок 500грн Початок о 10:00 | 25.02.24 | г. Київ БК «Брейкс-2» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
Благодійний рейтинговий турнір з динамічної піраміди | 25.02.24 | г. Вараш БК «Lion» | Динамичная пирамида | ||||||||||||||||
3Відкритий Чемпіонат міста серед юніорів,юнаків та дівчат | 24.02.24 | г. Кривий Ріг БК «ІМПЕРІЯ» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Клуб друзів БК "Авіатор" - 2 тур | 24.02.24 | г. Київ БК «Авіатор» | Динамичная пирамида | ||||||||||||||||
Любительський турнір « БК АУРА » « Комбінована піраміда » | 24.02.24 | г. Покровськ БК «Aura» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
Рейтинговий турнір №2 з пул-9 БК "ZoVeX" | 24.02.24 | г. Львів БК «Zovex» | Пул 9 | ||||||||||||||||
БК «ОСКАР» Турнір з Комбінованої піраміди за старими правилами. | 24.02.24 | г. Бровари БК «Оскар» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
Клубний закритий турнір БК Тамплієр 2024 №1 | 24.02.24 | г. Дніпро БК «Тамплієр» | Комбинированная с изменениями | ||||||||||||||||
Динарис Полтава . Рейтинговиый турнир | 24.02.24 | г. Полтава БК «Дінаріс» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
BBCH Лига 2 этап | 24.02.24 | г. Київ БК «Дон» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
Кубок України (фінал) серед чоловіків та жінок "Снукер" | 24.02.24 | г. Київ БК «Лідер» | Снукер | ||||||||||||||||
Аматорський турнір БК «Абриколь» | 24.02.24 | г. Тернопіль БК «Абриколь» | Динамичная пирамида | ||||||||||||||||
Відкритий турнір вихідного дня БК «Ланкастер» | 24.02.24 | г. Бориспіль БК «Ланкастер» | Вільна піраміда з продовженням до 15 куль | ||||||||||||||||
1 етап серії турнірів БК "Тріумф" 2024 | 24.02.24 | г. Дніпро БК «Тріумф» | Пирамида с продолжением | ||||||||||||||||
3ОТКРЫТЫЙ КУБОК СЛОБОЖАНЩИНЫ 2024 I-й ЭТАП | 23.02.24 | г. Харків БК «mr.MorriS» | Комбинированная пирамида |