Май | |||||||||||||||||||
Mak Marketing Junior Tour (2) | 26.05.24 | г. Łódź БК «Frame» | Пул - многоборье | ||||||||||||||||
2Rīgas atklātais čempionāts POOL8! | 25.05.24 | г. Riga БК «BAMS Pool House» | Пул 8 | ||||||||||||||||
Кубок України "GGPOKER OPEN" - ІІ етап, серед чоловіків та жінок | 24.05.24 | г. Львів БК «Zovex» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Благотворительный турнир в поддержку Валерия Докудина. | 19.05.24 | г. Narva БК «Golden club» | Комбинированная с изменениями | ||||||||||||||||
Відкритий Чемпіонат міста серед переміщіних осіб у зв язку з бойовими діями в Україні 2024 2-тур | 18.05.24 | г. Кривий Ріг БК «ІМПЕРІЯ» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Grand Prix Polski w Bilard Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR | 18.05.24 | г. Kielce БК «Kieleckie Centrum Bilardowe» | Пул 9 | ||||||||||||||||
Відкритий кубок Львова з "Пул-10" | 18.05.24 | г. Львів БК «Zovex» | Пул 10 | ||||||||||||||||
Кубок Тернопільської області серед юніорів, юнаків | 18.05.24 | г. Тернопіль БК «Абриколь» | Динамичная пирамида | ||||||||||||||||
LPF Kvalifikacija į LT čempionatą | 18.05.24 | г. Kaunas БК «Arena Billiards» | Пул 8 | ||||||||||||||||
Чемпіонат України серед чоловіків та жінок "Снукер 6red" | 17.05.24 | г. Київ БК «Лідер» | Снукер 6-red | ||||||||||||||||
Чемпіонат України серед команд (парний) чоловіки, жінки "Снукер" | 17.05.24 | г. Київ БК «Лідер» | Снукер | ||||||||||||||||
Третій відкритий тренувальний турнір “VENOM OPEN” ФІНАЛЬНА КВАЛІФІКАЦІЯ (DOUBLE ELIMINATION), PLAY OFF(SINGLE ELIMINATION) | 12.05.24 | г. Харків БК «Ceasar» | Пирамида | ||||||||||||||||
Відкритий чемпіонат міста Кривий Ріг серед сеньйорів та ветеранів | 11.05.24 | г. Кривий Ріг БК «ПІРАМІДА» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
EEBC Junior Championship | 11.05.24 | г. Senica БК «Sport Klub Oko» | Пул 9 | ||||||||||||||||
Третій відкритий тренувальний турнір “VENOM OPEN” ОСНОВНА КВАЛІФІКАЦІЯ (SINGLE ELIMINATION) | 11.05.24 | г. Харків БК «Ceasar» | Пирамида | ||||||||||||||||
Благодійний Чемпіонат Дніпра "Снукер 6-red" | 11.05.24 | г. Дніпро БК «Академія Більярду» | Снукер 6-red | ||||||||||||||||
Чемпіонат Тернопільської області | 11.05.24 | г. Тернопіль БК «Абриколь» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Кубок Средиземноморья 2024 | 10.05.24 | г. Torrevieja БК «Abrikol» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
5Mezz Cues Baltic pool tour - stage II | 10.05.24 | г. Klaipėda БК «BlackBall» | Пул 9 | ||||||||||||||||
Lietuvos snukerio čempionatas 2024 | 04.05.24 | г. Vilnius БК «Cue Club | KN» | Снукер | ||||||||||||||||
Апрель | |||||||||||||||||||
Клуб Друзей 2-й этап | 28.04.24 | г. Кривий Ріг БК «ІМПЕРІЯ» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
Сеньйорська ліга України - 2024. Кубок до 55-річчя Юрія Тарасюка. Призовий фонд 5500$. Плей-оф | 28.04.24 | г. Львів БК «Zovex» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
Кубок "БК БУНКЕР". ПРИЗОВИЙ ФОНД 6 000+ | 28.04.24 | г. Черкаси БК «Бункер» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
БК «ОСКАР» Вільна Піраміда | 28.04.24 | г. Бровари БК «Оскар» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Одесса 2024. 6-й турнир "Кубок тренера" по пирамиде. | 28.04.24 | г. Одеса БК «Арена» | Свободная с продолжением | ||||||||||||||||
Любительський турнір БК «Брейкс» з комбінованої піраміди зі змінами . Початок 10:00 .Внесок 500грн | 28.04.24 | г. Київ БК «Брейкс-2» | Комбинированная с изменениями | ||||||||||||||||
JUODOJO RUTULIO TAURĖ 2024 | 27.04.24 | г. Vilnius БК «Cue Club» | Снукер | ||||||||||||||||
Сеньйорська ліга України - 2024. Кубок до 55-річчя Юрія Тарасюка. Призовий фонд 5500$. Субота | 27.04.24 | г. Львів БК «Zovex» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
Відкритий Чемпіонат Донецької Області | 27.04.24 | г. Київ БК «Лідер» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Кубок Дніпра з більярдного спорту пам'яті Голоскевича 2024 | 27.04.24 | г. Дніпро БК «Академія Більярду» | Комбинированная с изменениями | ||||||||||||||||
"OMKA" in Billimor 2024 | 27.04.24 | г. Narva БК «Golden club» | Прочее | ||||||||||||||||
XІ Чемпіонат Рівненської області | 27.04.24 | г. Рівне БК «Піраміда» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
8 етап Кубку «Форт» | 27.04.24 | г. Тернопіль БК «Форт» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Заключиний турнір БК "Lancaster" у приміщенні ТРЦ "Аеромолл". Гарантований призовий фонд 15000грн | 27.04.24 | г. Бориспіль БК «Ланкастер» | Клубна комбінована піраміда зі змінами | ||||||||||||||||
Аматорський благодійний турнір #1 | 27.04.24 | г. Львів БК «B2B» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Free Pyramid (Handicap) , 1st Game of Tournament Series , April 27-28th | 27.04.24 | г. Palatine БК «12 FUTOV» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Клуб друзів БК "Авіатор" 4 тур | 27.04.24 | г. Київ БК «Авіатор» | Пирамида с продолжением | ||||||||||||||||
LPF Kvalifikacija į LT čempionatą | 27.04.24 | г. Klaipėda БК «BlackBall» | Пул 10 | ||||||||||||||||
2Rīgas atklātais čempionāts POOL9! | 27.04.24 | г. Riga БК «BAMS Pool House» | Пул 9 | ||||||||||||||||
Особисто-командний Чемпіонат ЗВО України серед науково-педагогічних працівників з більярду „Динамічна піраміда”- Кубок Білозерова | 26.04.24 | г. Полтава БК «КСБ ПолтНТУ» | Динамичная пирамида | ||||||||||||||||
Tbilisi Open 9-Ball | 26.04.24 | г. Tbilisi БК «Вilliard Academy» | Пул 9 | ||||||||||||||||
Сеньйорська ліга України - 2024. Кубок до 55-річчя Юрія Тарасюка. Призовий фонд 5500$. П'ятниця | 26.04.24 | г. Львів БК «Zovex» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
Siguldas biljarda čempionāts 2024 17.turnīrs. | 25.04.24 | г. Sigulda БК «8ball crew» | Пул 8 | ||||||||||||||||
Турнір друзів | 25.04.24 | г. Ужгород БК «MAXIMUS» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
Открытое первенство СДЮШОР по БС 2000 и младше | 25.04.24 | г. Бишкек БК «Онтарио» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Первенство Туркменистана по «Свободной пирамиде» 2024 | 24.04.24 | г. Ашхабад БК «Алемгошар» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
3Тренувальний ігровий день. | 24.04.24 | г. Черкаси БК «Бункер» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Baltimore 9-ball tournament | 21.04.24 | г. Tbilisi БК «BALTIMORE» | Пул 9 | ||||||||||||||||
ALAGIORGI samokvarulo-pro | 21.04.24 | г. Tbilisi БК «ALAGIORI» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
Клубный турнир Zlotabila | 21.04.24 | г. Warszawa БК «Złota Bila» | Динамичная пирамида | ||||||||||||||||
ВІЛЬНА ПІРАМІДА. БК "БУНКЕР" | 21.04.24 | г. Черкаси БК «Бункер» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Открытый международный турнир в честь открытия Профессионалы и Любители 1/8 финала | 21.04.24 | г. Шымкент БК «Москва» | Пирамида | ||||||||||||||||
Одесса 2024. 5-й турнир "Кубок тренера" по пирамиде. | 21.04.24 | г. Одеса БК «Арена» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Кызыл-Ураан ынтымагы | 21.04.24 | г. Бишкек БК «Онтарио» | |||||||||||||||||
"Комбінована Піраміда" Бк Берлога | 21.04.24 | г. Броди БК «Берлога» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
Кубок БК Платон | 21.04.24 | г. Київ БК «Платон» | |||||||||||||||||
Турнір БК «Брейкс» ІІ ліга з комбінованої піраміди Внесок 500грн Початок о 10:00 | 21.04.24 | г. Київ БК «Брейкс-2» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
Вища Ліга Друзів на підтримку ЗСУ | 21.04.24 | г. Київ БК «Лідер» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
Baltimore Amateur Tournament (spring season) - 2nd Tour | 20.04.24 | г. Tbilisi БК «BALTIMORE» | Пул 9 | ||||||||||||||||
Резиденты БК "ТРІУМФ" | 20.04.24 | г. Дніпро БК «Тріумф» | |||||||||||||||||
Городской турнир ПИК | 20.04.24 | г. Актау БК «ПИК» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
KN taurė 2024 | 20.04.24 | г. Vilnius БК «Cue Club | KN» | Снукер | ||||||||||||||||
Клубний закритий турнір БК Тамплієр 2024 №3 | 20.04.24 | г. Дніпро БК «Тамплієр» | Пирамида с продолжением | ||||||||||||||||
Відкритий турнір БК АУРА Комбінована піраміда зі змінами. 20-21 квітня. | 20.04.24 | г. Покровськ БК «Aura» | Комбинированная с изменениями | ||||||||||||||||
Динарис Полтава | 20.04.24 | г. Полтава БК «Дінаріс» | Комбинированная с изменениями | ||||||||||||||||
Турнир "новичков" и "ветеранов". Смешанная Пирамида. | 20.04.24 | г. Limassol БК «Abricol» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Токтогул & Чуй Сары-озон ынтымагы. | 20.04.24 | г. Бишкек БК «Онтарио» | |||||||||||||||||
Рейтинговий турнір №3 з пул-10 БК "ZoVeX" | 20.04.24 | г. Львів БК «Zovex» | Пул 10 | ||||||||||||||||
Чемпіонат Дніпра зі снукеру (командний) | 20.04.24 | г. Дніпро БК «Академія Більярду» | Снукер | ||||||||||||||||
Відкритий турнір вихідного дня БК «Ланкастер» | 20.04.24 | г. Бориспіль БК «Ланкастер» | Клубна комбінована піраміда зі змінами | ||||||||||||||||
Турнир в день рождения "Ветераны против Новобранцев" | 20.04.24 | г. Limassol БК «Abricol» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
LABDARINGAS PULO TURNYRAS "Į PERGALĘ SU MISIJA!" KVALIFIKACIJA (AUTIZMO PARAMOS FONDAS “POKYČIŲ AMBASADA”) | 20.04.24 | г. Alytus БК «Club9» | Пул 8 | ||||||||||||||||
Uždaras Vakaras 2024 | 19.04.24 | г. Kaunas БК «Arena Billiards» | Пул 8 | ||||||||||||||||
Всеукраїнські змагання серед науково-педагогічних працівників ЗВО зі спортивного більярду „ Комбінована піраміда” - КУБОК ЛЕОНТЬЄВА Ю.М. | 19.04.24 | г. Київ БК «Променада» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
LATVIJAS ČEMPIONĀTS KOMBINĒTĀ PIRAMĪDĀ 2024 | 19.04.24 | г. Rīga БК «PIRAMĪDA 15+1» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
Siguldas biljarda čempionāts 2024 16.turnīrs | 18.04.24 | г. Sigulda БК «8ball crew» | Пул 8 | ||||||||||||||||
Открытый международный турнир в честь открытия ЛЮБИТЕЛИ | 18.04.24 | г. Шымкент БК «Москва» | Пирамида | ||||||||||||||||
4Чемпіонат України серед юніорів, юнаків та дівчат "Комбінована піраміда" | 18.04.24 | г. Київ БК «Авіатор» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
Открытый международный Турнир в честь открытия ПРОФЕССИОНАЛЫ | 18.04.24 | г. Шымкент БК «Москва» | Пирамида | ||||||||||||||||
BAMS biljarda amatieru līga (16. turnīrs) | 17.04.24 | г. Riga БК «BAMS Pool House» | Пул 9 | ||||||||||||||||
2Республиканский турнир среди пенсионеров | 16.04.24 | г. Алматы БК «Бастау» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
Командний 2*2 кубок “B2B” вільна піраміда. | 15.04.24 | г. Львів БК «B2B» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Жолочу Ата ынтымак ойуну | 15.04.24 | г. Каракол БК «Дуэт» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
LATVIJAS ČEMPIONĀTS 6-RED SNŪKERĀ 2024 | 15.04.24 | г. Riga БК «A1 HOTEL» | Снукер 6-red | ||||||||||||||||
Retropool Tournament | 14.04.24 | г. Telavi БК «RetroPool» | Пул 8 | ||||||||||||||||
Клубний турнір БК "OLIMP" | 14.04.24 | г. Wrocław БК «Olimp» | Пирамида с продолжением | ||||||||||||||||
ALAGIORI samokvarulo-pro | 14.04.24 | г. Tbilisi БК «ALAGIORI» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Парний турнір. Вільна піраміда з продовженням | 14.04.24 | г. Черкаси БК «Бункер» | Вільна піраміда з продовженням | ||||||||||||||||
FRIENDLY CUP 2024 2 ЭТАП | 14.04.24 | г. Київ БК «Дон» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Другий відкритий тренувальний турнір “VENOM OPEN” ФІНАЛЬНА КВАЛІФІКАЦІЯ (DOUBLE ELIMINATION), PLAY OFF(SINGLE ELIMINATION) | 14.04.24 | г. Харків БК «DIOGEN» | Пирамида | ||||||||||||||||
Турнір ІІ ліга з динамічної піраміди БК "Брейкс". Початок о 10:00. Внесок 500грн | 14.04.24 | г. Київ БК «Брейкс-2» | Динамичная пирамида | ||||||||||||||||
Baltimore Amateur Tournament (spring season) - 1st Tour | 13.04.24 | г. Tbilisi БК «BALTIMORE» | Пул 8 | ||||||||||||||||
Кваліфікація. Олімпійка. Командний 2*2 кубок B2B вільна піраміда | 13.04.24 | г. Львів БК «B2B» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Кваліфікація.Командний 2*2 кубок B2B вільна піраміда. | 13.04.24 | г. Львів БК «B2B» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
European Combined Pyramid Championship 2024 - Seniors | 13.04.24 | г. Chisinau БК «Classic» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
Snooker Shoot-Out (13.04.2024) | 13.04.24 | г. Дніпро БК «Академія Більярду» | Shoot-out снукер | ||||||||||||||||
Lietuvos Mėgėjų Čempionatas 2024 | 13.04.24 | г. Vilnius БК «Uptown Billiards» | Пул 8 | ||||||||||||||||
БК «ОСКАР» Комбінована Піраміда | 13.04.24 | г. Бровари БК «Оскар» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
Кубок Billiard House серед аматорів | 13.04.24 | г. Одеса БК «Billiard House» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Динарис Полтава | 13.04.24 | г. Полтава БК «Дінаріс» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
Другий відкритий тренувальний турнір "VENOM OPEN" ОСНОВНА КВАЛІФІКАЦІЯ (ROUND ROBBIN) | 13.04.24 | г. Харків БК «DIOGEN» | Пирамида | ||||||||||||||||
Lietuvos Laisvos piramidės čempionatas 2024 | 13.04.24 | г. Vilnius БК «Brooklyn» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Відкритий турнір вихідного дня БК «Ланкастер» | 13.04.24 | г. Бориспіль БК «Ланкастер» | Клубна піраміда - триборство | ||||||||||||||||
Чемпіонат Полтавської області серед юніорів "Комбінована піраміда" | 13.04.24 | г. Кременчук БК «Бінго» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
Благодійний турнір на підтримку ЗСУ, 1 та 2 ліга БК „АВІАТОР” - 3 тур | 13.04.24 | г. Київ БК «Авіатор» | Пирамида с продолжением | ||||||||||||||||
Благодійний турнір на підтримку ЗСУ 2 ліга БК „АВІАТОР” - 3 тур | 13.04.24 | г. Київ БК «Авіатор» | Пирамида с продолжением | ||||||||||||||||
Кубок Тернопільської області з пулу | 13.04.24 | г. Тернопіль БК «Абриколь» | Пул 9 | ||||||||||||||||
Коммерческий турнир "Корона" | 13.04.24 | г. Limassol БК «Abricol» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
2 етап серії турнірів БК "Тріумф" 2024 | 13.04.24 | г. Дніпро БК «Тріумф» | Комбинированная с изменениями | ||||||||||||||||
BAMS MASTERS SPRING OPEN | 13.04.24 | г. Riga БК «BAMS Pool House» | Пул 9 | ||||||||||||||||
3Відкритий Чемпіонат Дніпропетровськой області серед юніорів,юнаків та дівчат | 13.04.24 | г. Кривий Ріг БК «ІМПЕРІЯ» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
LATVIJAS ČEMPIONĀTS 6-RED SNŪKERĀ 2024 - U21 | 11.04.24 | г. Riga БК «SNOOKER AKADĒMIJA» | Снукер 6-red | ||||||||||||||||
Siguldas biljarda čempionāts 2024 15.turnīrs | 11.04.24 | г. Sigulda БК «8ball crew» | Пул 9 | ||||||||||||||||
BAMS biljarda amatieru līga (15. turnīrs) | 10.04.24 | г. Riga БК «BAMS Pool House» | Пул 8 | ||||||||||||||||
БК ФАВОРИТ ТУРНИР СРЕДИ УЧАЩИХСЯ КЛУБА1 | 10.04.24 | г. Шымкент БК «Фаворит» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Турнір серед дітей та молоді №4 | 10.04.24 | г. Львів БК «Zovex» | Пул 8 | ||||||||||||||||
БК Фаворит суббота | 10.04.24 | г. Шымкент БК «Фаворит» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
10Района СПАРТАКІАДА серед закладів загальної середньої освіти | 09.04.24 | г. Кривий Ріг БК «ЦДЮТ « СОНЯХ»» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Кубок м. Ужгорода Paddel HB Рогович Олександр | 07.04.24 | г. Ужгород БК «Buffalo Ungvar» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Аматорська Ліга "DK" | 07.04.24 | г. Павлоград БК «DK BILLIARD CLUB» | Пирамида с продолжением | ||||||||||||||||
ALAGIORI, კომბინირებული პირამიდა | 07.04.24 | г. Tbilisi БК «ALAGIORI» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
Клубный турнир по комбинированной пирамиде Zlotabila | 07.04.24 | г. Warszawa БК «Złota Bila» | Комбинированная с изменениями | ||||||||||||||||
Коммерческий турнир по комбинированной пирамиде | 07.04.24 | г. Torrevieja БК «Abrikol» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
7.04.24 Рейтинговий турнір БК "Імперіал" комбінована піраміда. | 07.04.24 | г. Біла Церква БК «Імперіал» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
Більярдна вершина: Турнір Майстерності – І етап | 07.04.24 | г. Рівне БК «Піраміда» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
Динамічна Піраміда БК "БУНКЕР" | 07.04.24 | г. Черкаси БК «Бункер» | Динамичная пирамида | ||||||||||||||||
Любительський турнір БК «Брейкс» з вільної піраміди. Початок 10:00 .Внесок 500грн | 07.04.24 | г. Київ БК «Брейкс-2» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
B Lyga | 07.04.24 | г. Vilnius БК «Uptown Billiards» | Пул 8 | ||||||||||||||||
Відкритий чемпіонат Інгулецького району серед чоловіків | 07.04.24 | г. Кривий Ріг БК «АБРИКОЛЬ» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
Турнір вихідного дня | 06.04.24 | г. Львів БК «B2B» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Federal Cup | 06.04.24 | Место проведения не назначено | Пул 9 | ||||||||||||||||
Чемпіонат більярдного клубу "Карамболь" На підтримку Збройних Сил України "ПУЛ-8" | 06.04.24 | г. Чернівці БК «Карамболь» | Пул 8 | ||||||||||||||||
Чемпіонат більярдного клубу "Карамболь" На підтримку Збройних Сил України "ПУЛ-8" | 06.04.24 | г. Чернівці БК «Карамболь» | Пул 8 | ||||||||||||||||
Чемпіонат більярдного клубу "Карамболь" На підтримку Збройних Сил України "Комбінована пірамида зі змінами" | 06.04.24 | г. Чернівці БК «Карамболь» | Комбинированная с изменениями | ||||||||||||||||
Благодійний турнір B2B | 06.04.24 | г. Львів БК «B2B» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Grand Prix Polski w Bilard Brześć Słomka Ptysiowa POL TOUR | 06.04.24 | г. Ketrzyn БК «BCB MOSiR» | Пул 10 | ||||||||||||||||
БК «ОСКАР» Комбінована Піраміда за старими правилами. | 06.04.24 | г. Бровари БК «Оскар» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
Virgas Cup 5 | 06.04.24 | г. Daugavpils БК «Virgas» | Динамичная пирамида | ||||||||||||||||
Турнір Вихідного Дня з Гандікапом (10 - red) | 06.04.24 | г. Дніпро БК «Академія Більярду» | Снукер 10-red | ||||||||||||||||
Friendship tournament in Golden Club 2024 | 06.04.24 | г. Narva БК «Golden club» | Пирамида с продолжением | ||||||||||||||||
Динарис Полтава | 06.04.24 | г. Полтава БК «Дінаріс» | Динамичная пирамида | ||||||||||||||||
Коммерческий турнир по свободной пирамиде | 06.04.24 | г. Torrevieja БК «Abrikol» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Кубок України (фінал) серед жінок "Пул-10" | 06.04.24 | г. Київ БК «НУФВСУ» | Пул 10 | ||||||||||||||||
Mistrzostwa Polski w Karambol 3-Bandy | 06.04.24 | г. Ketrzyn БК «BCB MOSiR» | Трёхбортный карамболь | ||||||||||||||||
Парний турнір "Пул-9" БК "ZoVeX" | 06.04.24 | г. Львів БК «Zovex» | Пул 9 | ||||||||||||||||
Відкритий турнір вихідного дня БК «Ланкастер» | 06.04.24 | г. Бориспіль БК «Ланкастер» | Вільна піраміда з продовженням до 15 куль | ||||||||||||||||
Благодійний турнір на підтримку ЗСУ | 06.04.24 | г. Луцьк БК «Georges Club» | Комбинированная с изменениями | ||||||||||||||||
Georgian National 8-Ball Championship 2024 | 06.04.24 | г. Tbilisi БК «BALTIMORE» | Пул 8 | ||||||||||||||||
Кубок Тернопільської області серед юніорів, юнаків | 06.04.24 | г. Тернопіль БК «Абриколь» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
2Rīgas atklātais čempionāts POOL10! | 06.04.24 | г. Riga БК «BAMS Pool House» | Пул 10 | ||||||||||||||||
Israel Open Cup 2 | 06.04.24 | г. Rishon LeTsiyon БК «BroClub» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Відкритий Чемпіонат Кривого Рога присвяченний пам яті Юрія КУЧЕРА(+10000) | 06.04.24 | г. Кривий Ріг БК «ПІРАМІДА» | Комбинированная с изменениями | ||||||||||||||||
Кубок України серед сеньйорів зі снукеру | 05.04.24 | г. Червоноград БК «Імперія» | Снукер | ||||||||||||||||
Кубок України (фінал) серед чоловіків "Пул-10" | 05.04.24 | г. Київ БК «НУФВСУ» | Пул 10 | ||||||||||||||||
Чемпіонат України серед науково-педагогічних працівників ЗВО з спортивного більярду „Пул-девятка”- VICTORY CUP | 05.04.24 | г. Київ БК «Лідер» | Пул 9 | ||||||||||||||||
Кубок України серед науково-педагогічних працівників ЗВО з спортивного більярду „Вільна піраміда”- ALEX CUP | 05.04.24 | г. Київ БК «Лідер» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Турнир Ифтар | 04.04.24 | г. Актау БК «Emerald» | Пирамида с продолжением | ||||||||||||||||
Siguldas biljarda čempionāts 2024 14.turnīrs | 04.04.24 | г. Sigulda БК «8ball crew» | Пул 9 | ||||||||||||||||
BAMS biljarda amatieru līga (14. turnīrs) | 03.04.24 | г. Riga БК «BAMS Pool House» | Пул 8 | ||||||||||||||||
Кубок Республики Казахстан по "Свободной пирамиде" | 02.04.24 | г. Алматы БК «Бастау» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
Март | |||||||||||||||||||
Клубный турнир Zlotabila по свободной пирамиде | 31.03.24 | г. Warszawa БК «Złota Bila» | Свободная пирамида | ||||||||||||||||
PLAY HOUSE 2024 1 этап | 31.03.24 | г. Київ БК «Дон» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
Воскресный турнир “Emerald” | 31.03.24 | г. Актау БК «Emerald» | Комбинированная пирамида | ||||||||||||||||
Тренувальний Турнір БК "БУНКЕР" | 31.03.24 | г. Черкаси БК «Бункер» | Пирамида с продолжением | ||||||||||||||||
Клубний Турнір БК “Єльф”м.Суми | 31.03.24 | г. Суми БК «Ельф» | Динамичная пирамида | ||||||||||||||||
Любительський турнір БК «Брейкс» з комбінованої піраміди. Початок 10:00 .Внесок 500грн | 31.03.24 | г. Київ БК «Брейкс-2» | Комбинированная пирамида |